امروز دوشنبه  ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ادامه ضبط «عصرجدید» بدون حضور تماشاگر

مشاهده ۲۴۹
۱۳۹۹/۰۵/۰۸- ۱۱:۳۷
برنامه تلویزیونی «عصر جدید» به دلیل موج دوم کرونا ادامه ضبط خود را بدون حضور تماشاگران از سر گرفت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل از خبرگزاری ایرنا مسابقه استعدادیابی عصر جدید که از ۱۹ تیرماه در اقدامی خودخواسته و به طور موقت، به دلیل موج دوم کرونا متوقف شده بود، حالا دارد به ضبط خود ادامه می‌دهد، اما شرایط برنامه تغییر کرده و با سخت‌ترین مراعات‌های بهداشتی و اِعمال شدید مفاد پروتکلی که از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا ابلاغ شده، در حال تولید است.

از جمله این تغییر وضعیت عمده می‌توان به حذف تماشاگران در استودیو، تعطیلی بخش‌هایی از پشت صحنه از جمله استودیوی همراهان و خانواده شرکت‌کنندگان، انجام تست کرونا از تمامی عوامل و شرکت‌کننده‌ها و کم کردن نفرات تیم ضبط و تولید این برنامه اشاره کرد.

احسان علیخانی قبلا هم در این برنامه با تاکید گفته بود، خیلی شرایط سختی برای ادامه ضبط عصرجدید داریم اما تلاش می‌کنیم با همه رعایت‌های قانونی و بهداشتی، این شادی و دلخوشی برای مردم بماند و بتوانیم این برنامه را راهی آنتن کنیم.

عصرجدید شنبه‌ها و یکشنبه‌ها پخش می‌شود، قسمت پنجم از دور دوم این مسابقه تلویزیونی در آغاز هفته آینده پخش می‌شود، رای مردم تعیین می‌کند کدام اجرا به نیمه‌نهایی برسد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما