امروز يك شنبه  ۵ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

وضعیت قاچاق انسان در جهان از نگاه شبکه پرس تی وی

مشاهده ۱۹۵
۱۳۹۹/۰۵/۰۸- ۱۲:۵۳
وضعیت قاچاق انسان در کشورهای جهان و به طور خاص آمریکا طی سال‎های اخیر، در برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Economic Divide) شبکه پرس تی وی بررسی می‎شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‎کنندگی کاوه تقوایی با زیر سوال بردن ادعای آمریکا در زمینه رتبه مطلوب در مبارزه با قاچاق انسان در گزارش سالانه این کشور، به بررسی علل اهمال‎کاری آمریکا در برخورد با این موضوع می‌پردازد.
در این برنامه ادعاهای آمریکا در مبارزه با قاچاق انسان و تلاش این کشور برای ترغیب سایر کشورها به منظور مبارزه با قاچاق انسان، واکاوی و واکنش سازمان‌های مردم نهاد نسبت به عدم برخورد قاطع و سهل انگاری دولت آمریکا در مقابله با این بحران رو به رشد در این کشور، بررسی می‎شود.
برنامه «شکاف اقتصادی» همچنین با نگاهی به گزارش اخیر وزارت خارجه آمریکا که از کشورهای آمریکا، مکزیک و فیلیپین به عنوان سه مبدا اصلی قاچاق انسان در جهان نام می‎برد، مسائل اقتصادی و مالی پشت پرده قاچاق انسان در آمریکا، درآمدهای حاصل از این فعالیت، موضع مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا درخصوص معضل قاچاق انسان در این کشور و قاچاق کودکان و منافع اقتصادی ناشی از آن برای برخی گروه‌ها و سازمان در آمریکا را به نقد و تبادل نظر می‎گذارد و همچنین به واکاوی علل افزایش قاچاق انسان برای سوءاستفاده‌های جنسی در آمریکا و دیگر کشورهای جهان و دلایل عدم مبارزه جدی با این مسئله می‌پردازد.
«شکاف اقتصادی» ساعت یک بامداد جمعه 10 مرداد از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز شنبه ساعت 00:05 بامداد، یکشنبه ساعت 8 و 19 و دوشنبه ساعت 11 روی آنتن می‎رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما