امروز چهارشنبه  ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

یک هفته با «سیمای خانواده» در کنار پزشکان

مشاهده ۵۸
۱۳۹۹/۰۵/۱۱- ۰۹:۲۲
برنامه «سیمای خانواده» در دومین هفته از مرداد، هر روز میزبان یک پزشک متخصص می‎شود تا به خانواده‌ها مشاوره تخصصی و رایگان دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، روز شنبه 11 مرداد و در اولین روز هفته، برنامه «سیمای خانواده»، میزبان دکتر حسام جهاندیده، متخصص گوش و حلق بینی است که به صورت زنده به سوالات بینندگان درباره بیماری‌ها و جراحی مربوط به سرو گردن پاسخ می‎دهد.
دکتر حشمت الله رحیمی روانشناس با بیان نکاتی درباره وسواس دیگر مهمان امروز «سیمای خانواده» است.
روز یکشنبه 12 مرداد هم دکتر تیرنگ نیستانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی به بینندگان مشاوره تغذیه می‎دهد.
دکتر محمد جواد مرتضوی متخصص ارتوپد و فوق تخصص زانو مهمان روز دوشنبه 13 مرداد «سیمای خانواده» است که با پاسخ به پرسش‎هایی در زمینه درمان دردهای مفاصل و توصیه‌های برای کاهش درد، در خدمت بینندگان این برنامه است.
مسعود داوودی متخصص پوست و مو که درباره علل و درمان ریزش مو و مراقبت‎های لازم از پوست با علاقه‎مندان گفت‎وگو می‌کند، پزشک روز سه‎شنبه 14 مرداد «سیمای خانواده» است. 
دکتر احمدرضا سروش متخصص و جراح تیروئید با مبحث علل بروز مشکلات تیروئید و موارد ضروری برای جراحی هم مهمان روز چهارشنبه 15 مرداد این برنامه است و  روز پنجشنبه 16 مرداد نیز دکترحسن ارگانی، فوق تخصص کلیه به‎طور زنده درباره رازهای مربوط به سلامت کلیه و درمان بیماریهای مربوط به این عضو مهم با مخاطبان گفت‎وگو می‌کند.
البته در طول هفته بخش‎های آشپزی و هنری، بخش قرآنی 1454، بخش آشنایی با بازار بورس، انواع کلیپ‎های گردشگری، گل و گیاه، کتابخوانی، فوریت‎های غیر پزشکی، بخش‎های آشنایی بامشاغل و بخش معرفی خانواده موفق نیز تقدیم دوستداران «سیمای خانواده» می‌شود.
این برنامه که کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست و علی اصغر صدیقی تهیه‎کنندگی آن را برعهده دارد، دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:15 تا 12:50 به‎صورت زنده پخش می‌شود.
هرمز شجاعی مهر، محمدرضا حسینیان،عباس طاهریان، ساجده سلیمانی، فرشته ایزدی و فاطمه رضا پور و نعیمه خزایی اجرای برنامه «سیمای خانواده» را برعهده دارند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما