امروز چهارشنبه  ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نقد کتاب «التیام زخم‎های فرزندپروری ناکارآمد» زیر نور «چراغ مطالعه»

مشاهده ۷۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۱- ۱۳:۳۹
کورش علیانی امشب ۱۱ مرداد، در برنامه «چراغ مطالعه» ، میزبان مریم تقی‌پور، مترجم کتاب «التیام زخم‎های فرزندپروری ناکارآمد» می‎شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «چراغ مطالعه» که فصل تازه خود را به کتب روانشناسی اختصاص داده است، در ششمین قسمت از این فصل به بررسی کتاب «التیام زخم‎های فرزندپروری ناکارآمد» می‎پردازد. کتاب «التیام زخم‎های فرزندپروری ناکارآمد» به کودکان دیروز و بزرگسالان امروز اشاره دارد که در خانواده‌های ناکارآمد رشد یافته‎اند؛ کسانی که از دوران نوزادی پیام‎های مشوش و تحریف شده‎ای از والدینشان دریافت کرده‎اند، مثل «تو دوست داشتنی یا ارزشمند نیستی»، «بی‎احساس باش»، «به خودت و دیگران اعتماد نکن»، «حرف نزن» کتاب «التیام زخم‎های فرزندپروری ناکارآمد» نوشته لی والاس، با ترجمه خانم مریم تقی پور و به کوشش انتشارات سایه سخن چاپ و منتشر شده است.
لی والاس در این کتاب نشان می‎دهد که برای داشتن دوران کودکی شاد هیچوقت دیر نیست! کودک دیروز که بزرگسال امروز است، می‎تواند فرایند باز آفرینی را تجربه و به درستی رشد کند و از نو دوران بزرگسالی شادی را تجربه کند.
ششمین قسمت «چراغ مطالعه» امشب ۱۱ مرداد ماه ساعت ۲۱ به روی آنتن شبکه چهار می‎رود. این برنامه جمعه ۱۷ مردادماه ساعت ۹ بازپخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما