امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«داخل اسرائیل» هیسپان تی وی بررسی می‎کند؛
«داخل اسرائیل» هیسپان تی وی بررسی می‎کند؛

اعتراضات مردم اسرائیل در پی محدودیت‎های ناشی از ویروس کرونا

مشاهده ۱۲۶
۱۳۹۹/۰۵/۱۳- ۱۴:۳۱
تعداد بازدید:126
شبکه هیسپان تی وی در برنامه این هفته «داخل اسرائیل» (Dentro de Israel) به بررسی مشاجره بر سر محدودیت‎های ناشی از شیوع ویروس کرونا و اعتراض‎های صورت گرفته نسبت به محدودیت‎های تبعیض آمیز در اسرائیل می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «داخل اسرائیل» که به موضوعات حقیقی مربوط به نابودی درونی اسرائیل می‌پردازد، در این برنامه نگاهی دارد به شیوع ویروس کرونا در رژیم صهیونیستی و آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از این بیماری، همچنین واکاوی اقدامات رژیم صهیونیستی در عدم ارائه تجهیزات و داروهای ضروری برای مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا در میان عرب‎های ساکن مناطق اشغالی از دیگر مواردی است که به آن می‌پردازد.
در این برنامه همچنین ضمن نقد و بررسی تبعیض‎ها و نابرابری‌ها نسبت به اقلیت‎ها و گروه‌هایی همچون عرب‎ها، در دسترسی به خدمات مرتبط به ویروس کرونا به نسبت ساکنان صهیونیست اسرائیل، مروری بر کمبود کیت‎های تست ویروس کرونا در میان جامعه عرب اسرائیل و درخواست قانون گذاران عرب برای ارائه این خدمات در مناطق عرب نشین نیز خواهد شد.
این برنامه در ادامه با اشاره به محدودیت‎ها و سختگیری‌ها در مناطق رژیم صهیونیستی و تشدید این مسئله در مناطق عرب‎نشین، گسترش تبعیض و بی‎عدالتی در سیستم درمانی و پزشکی رژیم صهیونیستی که در پی شیوع کرونا بر همگان ثابت شد را به بحث و بررسی می‎گذارد.
«داخل اسرائیل» به تهیه‎کنندگی حسین الشیماری و محصول پرس تی وی، با زبانگردانی اسپانیایی، سه‎شنبه ساعت ۵:۳۰ و ۱۴ ، چهارشنبه ساعت ۴:۳۰ به مدت ۲۵ دقیقه از شبکه هیسپان تی وی پخش می‎شود. زمان تکرار این برنامه پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ و جمعه ساعت ۴ است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما