امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نمایش قدرت‌طلبی خان‌ها در «جشن سربرون»

مشاهده ۱۳۵
۱۳۹۹/۰۵/۱۴- ۱۰:۲۸
بیوک میرزایی گفت: قصه و فضای سریال «جشن سربرون» حول محور خان‌ها و قدرت‌طلبی‌ها و جاه‌طلبی‌های آن‌ها می‌گذرد و من هم در این مجموعه نقش سرگردی به نام یاور اکرم را بازی می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به  نقل ازخبرگزاری فارس، بیوک میرزایی بازیگر شناخته شده  سینما و تلویزیون در سریال تاریخی «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی و تهیه کنندگی حسن نجاریان به ایفای نقش می‌پردازد این مجموعه که به سفارش مرکز سیما فیلم آماده می‌شود همچنان در حال تصویربرداری است.

میرزایی درباره نقش اش در این سریال به خبرنگار فارس گفت: در این مجموعه نقش یاور اکرم را بازی می‌کنم، او سرگردی است که با چاپلوسی و خوش رقصی به پست بالاتر که سرهنگ است، دست می یابد. سریال فضای تاریخی دارد که به دوره قاجار می‌رسد یک درام عاشقانه است که روی متن آن کارشده است و من یکی از نقش ها را  بازی می‌کنم.

 *یاور اکرم  نقش خاصی است

وی ادامه داد: در ابتدا نقش دیگری به من پیشنهاد شد که حضورش چندان اکتیو نبود و آن را نپذیرفتم بعد نقش دیگری را پیشنهاد کردند که در واقع دو نقش را به یک نقش تبدیل کردند. سرگرد سریال جشن سربرون نقش خاصی است که حضور زیادی در سریال ندارد اما این نقش را بسیار دوست دارم و کار خوبی است که امیدوارم در زمان پخش به خوبی از سوی مخاطب دیده شود.

*نمایش قدرت طلبی و جاه طلبی خان‌ها

بازیگر «اخراجی‌های 2» گفت: قصه و فضای سریال حول محور  خان‌ها و قدرت‌طلبی‌ها و جاه‌طلبی‌های آن‌ها می‌گذرد. فیلمنامه و متن سریال بسیار جذاب است  و گروه هم گروه حرفه ای و بسیار خوبی هستند. همه داستان در شیراز می‌گذرد اما به دلیل محدودیت های کرونایی و هزینه‌های زیاد حضور در شهرستان، گروه در اطراف تهران مشغول تصویربرداری هستند. گروه بسیار خوب و همکاران بسیار عزیزی در کنار هم قرار گرفتند که نتیجه خوبی حاصل می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما