امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

هر صبح همراه با مجله رادیویی «سحرلر»

مشاهده ۱۵۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۵- ۱۲:۱۰
برنامه صبحگاهی «سحرلر» مجله‎ای رادیویی است که می‎کوشد با بخش‎های متنوع، روز خوبی را برای شنوندگان خود رقم بزند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مجله رادیویی به تهیه‎کنندگی پریسا امیری و ابوالفضل لطفی هر روز غیر از جمعه‌ها از ساعت 7 به مدت 50 دقیقه تقدیم همراهان صدای استانی می‎شود.
در این برنامه آیتم‌های مختلفی چون گزارش ورزشی با موضوع ورزش صبحگاهی مردم در پارک‎ها و بوستان‎ها، تغذیه صبحگاهی و پیشنهاد و بررسی غذاها و خوراکی‎های مناسب برای صبحانه به توصیه کارشناس تغذیه، اخبار ترافیکی با برقراری ارتباط مستقیم با پلیس راهور و پلیس راه استان و ارتباط با مدیران استانی برای پاسخگویی به مشکلات مردمی وجود دارد.
اجرای قطعات طنز با هنرمندی حسینقلی زاده و پناهی، اعلام وضعیت هوا از زبان کارشناس هواشناسی، بخش خبرلر با اجرای بخشایش مشتمل بر بررسی اخبار روز استان و تیتر مطبوعات استانی، اخبار ورزشی با اجرای صابر صادقیان و پخش ترانه‌های شاد و پرانرژی نیز از دیگر بخش‎های این برنامه رادیویی است.
همچنین در برنامه صبحگاهی «سحرلر» آیتم‎هایی چون تقویم تاریخ و بررسی مناسبتهای روز با اجرای لطیف نقی وند  ارتباط با مدیران روابط عمومی سازمان‎ها و نهادها باهدف اطلاع‎­رسانی درخصوص عملکرد آن‎ها در استان، بخش سلام آذربایجان با موضوع ارتباط با خبرنگاران شهرستان‌ها و بررسی خبرهای شهرستان‌ها و... هم گنجانده شده است. 

در برنامه «سحرلر» هاله فرشاد گوینده است و پریسا امیری، ابوالفضل لطفی تهیه‎کنندگان، نگار قربانی و رقیه دهقان پور دستیاران تهیه، زهرا پوریامهر و مصطفی قنادی گزارشگران و مرحمتی، علیزاده و نصیری صدابرداران آن هستند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما