امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

شبکه یک حضور رشیدپور را تکذیب کرد

مشاهده ۱۷۸
۱۳۹۹/۰۵/۱۹- ۱۱:۴۵
مشاور مدیر شبکه یک در امور ارتباطات رسانه شایعه برخی رسانه‌ها درباره اجرای رضا رشیدپور در شبکه یک را رد و اعلام کرد: مدیران شبکه هیچ‌ گفت‌‌وگویی با ایشان نداشته‌اند و خط مشی شبکه ملی منطبق با چارچوب کمیته مجریان معاونت سیما است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی و به نقل از خبرگزاری تسنیم،شایعاتی در فضای‌ مجازی خبر از حضور رضا رشیدپور در برنامه «صبح بخیر ایران» می‌داد که سوهانی مشاور مدیر شبکه یک در امور ارتباطات رسانه  با تکذیب این خبر اعلام کرد: خط مشی شبکه ملی منطبق با چارچوب کمیته مجریان معاونت سیما است.

ماجرا از این قرار است که برخی در فضای‌ مجازی اعلام کردند رضا رشیدپور مجری برنامه «صبح بخیر ایران» می‌شود. حتی اعلام کرده‌اند که قبل از این مذاکراتی با رشیدپور برای اجرای برنامه شبانگاهی شبکه یک شده اما به نتیجه نرسیده است.

مشاور مدیر شبکه یک این خبر را تکذیب کرد و گفت: شایعه برخی رسانه‌ها درباره اجرای رضا رشیدپور در شبکه یک کاملاً نادرست و در عین حال عجیب است. مدیران شبکه هیچ‌گونه گفت‌‌وگویی با ایشان نداشته‌اند. خط مشی شبکه ملی منطبق با چارچوب کمیته مجریان معاونت سیما است. 

حالا خط مشی و چارچوب کمیته مجریان معاونت سیما چیست؟ همه نقل و انتقالات و حضور مجریان در شبکه‌های مختلف باید با هماهنگی کمیته مجریان معاونت سیما اتفاق بیفتد و البته مشاور مدیر شبکه یک همچنین اعلام کرده است که هیچ‌کدام از مدیران شبکه یک، هیچ‌ گفت‌وگویی با رشیدپور نداشته‌اند. 

البته خبرها حاکی از آن است رشیدپور با «اتفاق» شهریور ماه دوباره به آنتن شبکه سه سیما برمی‌گردد. 
https://www.tasnimnews.com/fa/news/1399/05/19/2323673

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما