امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

با اعلام آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات از سریال‌های تیر 99 مشخص شد:
با اعلام آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات از سریال‌های تیر 99 مشخص شد:

دخترم نرگس با 33.1 درصد پرمخاطب‌ترین سریال تیرماه سیما و در رأس سریال‌های تولید مراکز استان‌ها

مشاهده ۲۹۹
۱۳۹۹/۰۵/۲۰- ۱۱:۰۲
تعداد بازدید:299
بر اساس آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی، مجموعه تلویزیونی «دخترم نرگس» با 33.1 درصد بیننده حدود شش درصد نسبت به نظرسنجی قبل، افزایش مخاطب داشت و به‌عنوان پربیننده‌ترین سریال تیرماه 99 سیما شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بر این اساس «دخترم نرگس» که کار مشترک صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی و شبکه یک سیما بود، علاوه بر اینکه پربیننده‌ترین سریال تیرماه سیما شد، در رأس سریال‌های ساخت سیمای استان‌ها که از شبکه‌های ملی پخش شده‌اند نیز قرار گرفت.

پس از سریال «دخترم نرگس» تولید صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی، سریال «بانوی سردار» با 21.5 درصد بیننده که سال گذشته از شبکه سه سیما پخش شد و تولید صداوسیما مرکز استان چهارمحال و بختیاری بود، در رده دوم قرار گرفت.

سریال «جلال» تولید صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی که دهه فجر سال 98 از شبکه یک سیما پخش شد هم با 20.8 درصد بیننده در رتبه سوم سریال‌های ساخته‌شده در سیمای استان‌ها قرار گرفت که از شبکه‌های ملی پخش شده است.

سریال «وقت صبح» تولید صداوسیمای مرکز استان سمنان هم که محرم سال گذشته و ایام لیالی قدر در رمضان 99 از شبکه یک سیما پخش و بازپخش شد با 14.7 درصد بیننده در رتبه چهارم سریال‌های تولید مراکز استان‌ها قرار گرفت.

بعد از «وقت صبح»، سریال‌های «روزهای بی‌قراری» تولید صداوسیمای مرکز اصفهان و پخش‌شده از شبکه دو سیما، «میانبر» تولید صداوسیمای مرکز البرز و پخش‌شده از شبکه پنج سیما و «زیباشهر» تولید صداوسیمای مرکز خوزستان و پخش‌شده از شبکه یک سیما در رتبه‌های پنجم تا هفتم سریال‌های تولید مراکز استان‌ها پخش‌شده از شبکه‌های ملی قرار گرفتند.

بر اساس سیاست‌گذاری رئیس رسانه ملی، در چهار سال اخیر مراکز استان‌های صداوسیما برای تولید سریال‌هایی در سطح ملی حمایت و تشویق شدند که نتیجه این اعتماد و حمایت بعد از حدود چهار سال خود را نشان می‌دهد و این مسیر همچنان ادامه خواهد داشت.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما