امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

قدردانی استاندار گلستان از نقش آفرینی موثر خبرنگاران

مشاهده ۱۶۲
۱۳۹۹/۰۵/۲۱- ۱۵:۴۴
استاندار گلستان، از تاثیر بسزای خبرنگاران استان در حوزه آگاهی بخشی و روشنگری در جامعه، قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حق شناس استاندار گلستان به مناسبت روز خبرنگار، در صدا و سیمای مرکز حضور  یافت و با همکاران معاونت خبر دیدار کرد.
استاندار گلستان در این دیدار گفت: انعکاس خبر‌ها و رویداد‌های استان، از صدا و سیما، جای تشکر دارد، چراکه علاوه بر ارائه فعالیت مسئولان، به مطالبات مردمی هم پرداخته می‌شود که این خود راهی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم است.

او ادامه داد: رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما برای رسیدن به اهداف تعیین شده در نظام مقدس جمهوری اسلامی وظیفه مهمی را بر عهده دارند و خبرنگاران هم برای انجام این وظیفه مسئولیت سنگینی به دوش دارند.
حق شناس در ادامه افزود: بر همگان روشن است که نتیجه تلاش های خبرنگاران باعث رشد، بالندگی و گشایش مشکلات مردم شده است، لذا بر خود لازم می دانم از پیگیری‌ ها، جریان سازی‌ ها و روشنگری‌هایتان تشکر کنم.
وی با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در امنیت و سلامت و فرهنگ سازی جامعه دارند، به خبرنگاران توصیه کرد: که خبرها را در امنیت، امانتداری و به دور از گرایش‌ها و جناح‌ بندی‌ ها منتشر کنند و باعث آرامش جامعه شوند.

استاندار ادامه داد: صدا و سیمای گلستان  نقش خود را در رفع شبهات و اطلاع رسانی دقیق، به خوبی ایفا کرده‌ است.
حق شناس با اشاره به اینکه خبرنگاران صدا و سیما همیشه در صحنه‌ حاضر هستند و تعامل خوبی با دستگاه‌های دولتی دارند، افزود: خبرنگاران اندیشه سازان آگاه و دردمندی هستند که به منظور تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می‌کنند، امیدواریم خدمت به مردم را با شرایط بهتری بتوانیم در کنار هم ادامه دهیم و انعکاس دهنده خبر‌های خوب و دستاورد‌های ارزشمند برای مردم باشیم.
وی تصریح کرد: صدا و سیمای گلستان به ویژه در جریان شیوع بیماری عالمگیر کرونا، تاثیر بسزایی در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی برای توقف چرخه این بیماری داشته است.
در ادامه مدیرکل رسانه استانی گلستان افزود: با پیشرفت فناوری و ارتقا عصر ارتباطات و رسانه، صداقت در گفتار و نوشتار مهم ترین عاملی است که باعث ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی می‌ شود و خبرنگاران واحد خبر گلستان همچنان در این امر مهم در تلاشند.
دکتر منتظر حجت در ادامه بیان داشت: خبرنگاران در ادوار مختلف انقلاب اسلامی‌ با تلاش های بی وقفه و جانانه، نسبت به آگاهی بخشی اقدام کرده و نقش برجسته‌ ای داشته اند و خبرنگاران همواره در بحران‌ها و مشکلات نیز در خط مقدم در حال فعالیت هستند.
وی نقش آفرینی موثر خبرنگاران در بحران کرونا  و سیل سال گذشته را از جمله فعالیت های برجسته خبرنگاران صدا و سیما در این زمینه برشمرد.

 
 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما