امروز يك شنبه  ۵ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

طی نامه‌ای به رئیس صداوسیما صورت گرفت؛
طی نامه‌ای به رئیس صداوسیما صورت گرفت؛

قدردانی فرمانده سپاه تهران از تولید مسابقه‌ ای قرآنی در شبکه یک

مشاهده ۲۳۱
۱۳۹۹/۰۵/۲۳- ۲۰:۰۰
تعداد بازدید:231
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در نامه‌ ای، از اهتمام رئیس سازمان صداوسیما برای تهیه و تولید یک‌ مسابقه تلویزیونی با موضوع قرآنی در شبکه یک سیما قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی و به نقل از خبرگزاری ایکنا، سرتیپ دوم پاسدار محمد یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ طی نامه‌ ای به علی عسکری، رئیس سازمان صداوسیما از تولید و پخش مسابقه تلویزیونی «ترنم» در شبکه یک سیما قدردانی کرد.

در بخشی از این نامه آمده است؛ نظر به اینکه در چند هفته اخیر شاهد پخش مسابقه قرآنی جذاب و معنوی ترنم از شبکه یک سیما هستیم که فضاسازی قرآنی و معنوی مناسبی در جامعه ایجاد کرده و بازخوردهای خوبی در بین مردم و علاقه‌ مندان کلام الهی به‌ ویژه نوجوانان عزیز داشته است، جا دارد از اهتمام مسئولان محترم شبکه یک سیما و دست‌ اندرکاران تهیه این مسابقه ویژه قرآنی که با فضاسازی مناسب روحیه ویژه‌ ای در نوجوانان جهت انس و ارتباط با قرآن کریم و نیز شناسایی و معرفی نخبگان قرآنی نوجوان به عموم مردم ایجاد کرده است، تقدیر و تشکر نمایم.

امیدوارم با حمایت و اهتمام جنابعالی و مدیران محترم شبکه‌ها، زمینه تولید و پخش برنامه‌های تأثیرگذار و فرهنگ‌ساز قرآنی بیشتر شود و علاوه بر زحماتی که عزیزان شبکه قرآن و معارف سیما می‌ کشند که قابل تقدیر نیز هستند، سایر شبکه‌ها هم در این امر مهم وارد شوند.
https://iqna.ir/fa/news/3916387

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما