امروز پنج شنبه  ۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«رفیق» با روایت سیما تیرانداز در شبکه چهار

مشاهده ۱۹۲
۱۳۹۹/۰۶/۰۱- ۱۹:۲۵
ویژه برنامه «رفیق» با روایتی متفاوت از محرم، در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ ای روی آنتن شبکه چهار سیما می‌ رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه «رفیق» به کارگردانی علی میرمیرانی و تهیه‌ کنندگی رضا حماسی از شنبه  اول شهریور، در بخش شبانگاهی شبکه چهار سیما روی آنتن می‌ رود.
این برنامه که همراه با قطعات نمایشی و به صورت سیاه و سفید پخش می‌ شود، با نگاهی متفاوت روایتگر واقعه عاشورا از دیدگاه رفقای امام حسین علیه‌السلام است.
سیما تیرانداز (بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون) قصه هر قسمت را روایت می‌ کند و آن قصه در قالب قطعات نمایشی روی صحنه می‌ رود.
همچنین در هر قسمت از برنامه بدرالسادات بهرامی، زهرا کریمی، هادی معتمدی، یاحا کاشانی، کیوان کثیریان، جابر قاسمعلی، علی میرفتاح، اسماعیل آذر و مریم جلالی به عنوان کارشناس، موضوعات مرتبط با این فضا را بررسی می‌شود.
شعرخوانی بابک صبوری نیز از دیگر بخش‌ های این برنامه است. اولین قسمت این برنامه با عنوان «برادرکشی» روایتگر قصه عمربن قرظه بن کعب انصاری است. او از یاران امام حسین بوده که با برادرش مشکل داشته؛ چراکه برادرش در سپاه دشمن می‌جنگیده است.
تهیه‌کننده ویژه برنامه «رفیق» رضا حماسی، کارگردان علی میرمیرانی، ‎مدیر فیلم برداری پویا اشتهاردی، مدیر تولید هانیه جوادی‌منش، ‎صدابردار علی عبدالحسینی، ‎طراح گریم ریحانه عادلی‌نژاد، ‎تدوینگر سینا دوراندیشان و موسیقی آن با نوید جابری است.
«رفیق» هرشب ساعت ۲۲ از شبکه چهار سیما در ایام محرم روی آنتن می رود.

ویدئوها

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما