امروز چهارشنبه  ۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

صداوسیما پیشرو در خط مقدم مقابله با کرونا

مشاهده ۱۳۸
۱۳۹۹/۰۶/۰۳- ۱۰:۳۷
مدیرکل صدا‌وسیمای خراسان رضوی در دیدار با خانواده شهید حمید عقیلی، پزشک مدافع سلامت، بر انعکاس تلاش این سربازان مدافع سلامت و ترویج پروتکل های بهداشتی در صدا‌وسیما تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محسن نصرپور، مدیرکل صدا‌وسیمای خراسان رضوی، به همراه سرتیپ دوم حسن زاده، جانشین قرارگاه ثامن الائمه سپاه در شمال شرق کشور، با خانواده شهید حمید عقیلی، پزشک مدافع سلامت  دیدار و گفت و گو کردند.

مدیرکل صدا‌وسیمای خراسان رضوی در این دیدار، با اشاره به جانفشانی و تلاش های مجدانه این قشر فرهیخته در عرصه حفاظت از سلامت در ایام کرونا گفت: شهادت پزشکان و پرستاران، این مدافعان عرصه سلامت کشور، وظیفه ما را دو چندان کرد. صداوسیما تلاش کرده تا با عملکرد رسانه ای خود، پیشرو در خط مقدم مقابله با کرونا در کنار کادر درمان باشد و ضمن انعکاس تلاش این سربازان مدافع سلامت، به ترویج پروتکل های بهداشتی بپردازد. محسن نصرپور خصلت این شهداء را خدمت خواند و افزود: این رشادت های پزشکان، یادآور مجاهدت و تلاش های رزمندگان دفاع مقدس است.

سرتیپ دوم حسن زاده، جانشین قرارگاه ثامن الائمه سپاه در شمال شرق کشور هم در این دیدار گفت: شهدای عرصه سلامت افتخار آفرین هستند و بار مسئولیت را برای ما سنگین می‌کنند. ما باید برای پاسداشت خون این عزیزان، در ماه محرم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. وی افزود: باید قدردان شهدای سلامت باشیم، زیرا آنان جان خود را فدای سلامت جامعه و مردم کردند.

گفتنی است شهید بسیجی مدافع سلامت، دکتر حمید عقیلی از همرزمان شهید کاوه در دوران دفاع مقدس بود که خرداد ماه امسال در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در سن ۵۶ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما