امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

سریال های سیما برای دهه دوم محرم

مشاهده ۸۶۸
۱۳۹۹/۰۶/۱۰- ۱۳:۲۰
در دهه دوم، سریال های «سرزده»، «بوم و بانو» و «زمین گرم» از شبکه‌های یک، دو و سه پخش می‌ شوند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ در دهه دوم محرم سریال های جدید «سرزده»، «بوم و بانو» و «زمین گرم» در جدول پخش شبکه‌های یک، دو و سه قرار می‌ گیرد.
«سرزده» در شبکه یک
سریال 9 قسمتی «سرزده» از 12 شهریور هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک پخش می‌ شود.
این سریال به کارگردانی بهادر اسدی در شرایط کرونایی ساخته شده است. در این سریال تلاش شده  ضمن اگاهی بخشی در زمینه ویروس کرونا، موضوعی به روز در خصوص پلیس و یگان ویژه و مواردی مثل توبه و بخشش مطرح شود. داستان این سریال درباره دو دوست است. اصلان و رضا دوستان دوران جوانی و رقبای کشتی با چوخه بوده‌اند که دست روزگار مسیر آن‌ها را از یکدیگر جدا کرده، رضا پلیس  و اصلان به کار‌های خلاف کشیده شده است. رویا میرعلمی، مریم مومن، بهرنگ علوی، علی انصاریان و ... در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.
«بوم و بانو» در شبکه دو
سریال «بوم و بانو» در 40 قسمت، از نیمه دوم شهریور ماه ساعت 21:30 روی آنتن می رود. این سریال به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب آماده پخش می‌ شود.
در خلاصه داستان «بوم و بانو» آمده است: در ایامی‌ که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می‌ شود و شورشان به یغما می‌ رود، عشقی بی‌ آلایش سر بر می‌ آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌ شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می‌ رود، اما در واپسین لحظات، چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد...
مسعود رایگان، بهنام تشکر، مهدی احمدی، دیبا زاهدی، ساغر قناعت و... از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.
«زمین گرم» در شبکه سه سریال
«زمین گرم» از  دوشنبه 10 شهریور  ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش می‌ شود.
سریال «زمین گرم» به کارگردانی و نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، در 30 قسمت در شب های محرم روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
در خلاصه داستان «زمین گرم» که مضمونی اجتماعی ـ مذهبی دارد، آمده است: بعد از سال‌ ها بی‌ خبری دو برادر از هم، برادر بزرگ‌ تر که آخرین ساعات حیات خود را پشت سر می‌ گذارد به سراغ برادر کوچک‌ تر می‌ رود تا وصیت کند؛ وصیتی که زندگی برادر کوچک را دستخوش چالشی بزرگ می‌ کند...
مرجان شیرمحمدی، علیرضا خمسه، اصغرهمت، نادر فلاح، کامران تفتی، دنیا مدنی، علیرضا آرا، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، صادق برقعی، ندا عقیقی، مرتضی درویش‌زاده، مسعود شریف، علیرضا اولیایی، وحید فعال در «زمین گرم» بازی کرده اند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما