امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

حال و هوای انتخابات در صداوسیمای مرکز ایلام

مشاهده ۱۰۴
۱۳۹۹/۰۶/۱۱- ۱۰:۰۱
برای نخستین بار، تبلیغات ستاد انتخاباتی نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در رسانه استانی مرکز ایلام روی آنتن می رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی استان ایلام هر کدام 30 دقیقه در تلویزیون و 30 دقیقه در رادیو زمان در اختیارشان قرار می‌ گیرد و با نظارت کمیسیون تبلیغات انتخابات و متشکل از رئیس ستاد انتخابات و رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان، در رسانه استانی ایلام برنامه‌های تبلیغی خود را اعلام می‌ کنند.

با توجه به شیوع بیماری کوید 19 و ممنوعیت فعالیت های انتخاباتی در سطح شهرها، صداوسیمای مرکز ایلام با ایجاد شور و نشاط به منظور حضور مردم در انتخابات و همچنین آشنایی مردم با برنامه‌ ها و دیدگاه‌های نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی‌با مخاطبان همراه می‌شود.

ویژه برنامه «انتخابات» با حضور نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات در صداوسیمای مرکز ایلام و ضبط و پخش دیدگاه‌ها و  برنامه‌ های آنان و پخش تیزرهای انتخاباتی، همچنین دو ویژه برنامه «افق روشن» با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و رئیس شورای نظارت بر انتخابات استان از سیمای مرکز ایلام روی آنتن می رود.

مخاطبان رادیو ایلام نیز می توانند شنونده ویژه برنامه انتخاباتی شامل صحبت های هر دو نامزد راه یافته به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین برنامه «ایلام و توسعه» با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و رئیس شورای نظارت بر انتخابات استان باشند.

این برنامه‌ها از صداوسیمای مرکز ایلام از 13 تا 19 شهریور پخش می‌شوند.

مردم حوزه انتخابیه دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مرحله دوم انتخابات، نماینده خود را راهی بهارستان می‌ کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما