امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بیانیه شبکه قرآن در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص)

مشاهده ۲۰۰
۱۳۹۹/۰۶/۱۵- ۱۰:۵۵
شبکه قرآن و معارف سیما در محکومیت اهانت به ساحت مقدس مصحف شریف و پیامبر عظیم الشان اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شبکه قرآن و معارف سیما در بیانیه ای، اهانت مجله فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس قرآن و پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم را محکوم کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است: جسارت جنون آمیز و مشمئزکننده به قرآن کریم در کشور فرانسه و حمایت تلویحی دولت های اروپایی از این ماجرا، حادثه تلخ بزرگی است که نمی‌ توان آن را تنها در حد یک حرکت جاهلانه از سوی چند عنصر بی‌ ارزش و مزدور به حساب آورد. این یک اقدام حساب شده از سوی نهادهایی است که از سال ها پیش، سیاست اسلام هراسی و اسلام‌ ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی به مبارزه با اسلام و قرآن پرداختند.
اسلام، دین آزادی و معنویت انسان و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است. وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست پلید اسلام‌ ستیزی با این شیوه‌ های نفرت‌ بار مقابله کنند.
شبکه قرآن و معارف سیما با محکومیت این اقدامات جاهلانه و تحریک آمیز، اعلام می دارد کسانی که از این تندروی‌ها حمایت می‌ کنند، مسئول کامل سیاست‌ ها و اقدامات کینه‌ توزانه علیه اسلام و مسلمانان هستند. امید است با پیگیری‌ های مجدانه وزارت امور خارجه در اعتراض رسمی‌ به دولت های حامی، شاهد توقف این اقدامات و برخورد با عاملان و مسببان این جسارت به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان باشیم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما