امروز سه شنبه  ۸ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پخش چند نمایش به مناسبت قیام هفدهم شهریور از شبکه های رادیویی

مشاهده ۶۹
۱۳۹۹/۰۶/۱۵- ۱۳:۵۳
دو مجموعه جدید رادیویی«روز موعود» و «جمعه سیاه» به مناسبت قیام هفدهم شهریور از شبکه های رادیویی نمایش، تهران و ایران پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه رادیویی«روز موعود» به سفارش رادیو تهران در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده که از رادیو نمایش نیز پخش می‌شود. همچنین مجموعه رادیویی«جمعه سیاه» نیز به سفارش رادیو ایران از این شبکه رادیویی و رادیو نمایش روی آنتن می رود.

نمایش رادیویی «روز موعود» مروری بر وقایع سال 57 و جریان سه نفر از سربازان گارد شاهنشاهی است که در روز هفدهم شهریور به مردم ملحق شده اند. داستان این سه نفر کاملا واقعی است و شخصیت اصلی داستان 18 سال بعد در روز 17 شهریور بر اثر انفجار مین جان خود را از دست می دهد. این نمایش به کارگردانی محمد پورحسن، تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم، افکتوری نرگس موسی پور و صدابرداری فرزاد شریفی و هنرمندی رضا عمرانی، مهرداد مهماندوست، بهادر ابراهیمی، عباس توفیقی، نازنین مهیمنی، شهریار حمزیان و... از 16 شهریور ساعت 1 بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود و ساعت 22:30 از رادیو تهران پخش می‌شود.

همچنین مجموعه رادیویی«جمعه سیاه» یک داستان عاشقانه، درباره زندگی دو جوان است که قرار است هفده شهریور، مراسم عقد کنان آن‌ ها باشد اما پسر که سرباز بوده به میدان ژاله اعزام می‌ شود و سرنوشت آنها با اتفاقات هفده شهریور گره می خورد. این نمایش به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی رامین پورایمان، افکتوری محمدرضا قبادی فر و با هنرمندی مینو جبارزاده، اکبر ملایی، ماندانا محسنی، ناهید مسلمی، صفا آقاجانی، محمد رضا علی، حمید یزدانی، بهرام سروری نژاد و... 15شهریور ساعت 23:45 دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود و ساعت 22:30 به روی آنتن رادیو ایران می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما