امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

انتصاب دبیر و اعضای شورای سیاست گذاری در جشنواره جام جم

مشاهده ۲۲۰
۱۳۹۹/۰۶/۱۷- ۱۴:۰۹
با حکم معاون سیما، دبیر و اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره جام جم منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، معاون سیما، مهرداد عظیمی‌ را به عنوان دبیر و عضو شورای سیاست گذاری ششمین جشنواره تلویزیونی جام جم، منصوب کرد.
در حکم دکتر مرتضی میرباقری آمده است؛ تبیین چهل و دو سال همراهی سیمای جمهوری اسلامی ایران با مردم و ارزش های متعالی انقلاب اسلامی یکی از الزامات و اهداف برگزاری این جشنواره است و این رویداد بزرگ فرهنگی به تورق برگ های زرین این همدلی و معرفی برنامه سازان و هنرمندان برخاسته از متن رسانه ملی می‌پردازد.
سیاست گذاری، هدایت، تصویب دستورالعمل ها و آیین نامه‌ ها و نظارت بر حسن اجرای بخش های مختلف جشنواره از اهم وظایف اصلی شورای سیاست گذاری ششمین جشنواره تلویزیونی جام جم بوده و بر ایجاد جذابیت و انتخاب آثار بر اساس آراء مردمی تاکید شده است.
معاون سیما همچنین دکتر حسین کرمی، دکتر رضا پورحسین، مجید زین العابدین، مهندس محمدرضا جعفری جلوه، دکتر مسعود احمدی افزادی، محمدرحیم لیوانی، سیدجواد مرادی، دکتر محمدمهدی یادگاری و دکتر جواد رمضان نژاد را نیز به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری ششمین جشنواره تلویزیونی جام جم منصوب کرد.
ارزیابی آثار تولید شده در رسانه ملی و عملکرد شبکه‌ها بر اساس سیاست ها و اسناد ابلاغی، ایجاد بستری برای رقبت مثبت، تقویت ابتکار و خلاقیت دست اندرکاران تولید و ارتقاء کیفی تولیدات سیما، فراهم کردن زمینه‌های مناسب برای شناسایی توانمندی‌ها، کشف استعدادهای جوان، ایجاد فرصت های مناسب برای تبادل افکار و انتقال تجارب برنامه سازان و دست اندرکاران رسانه، از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره جام جم اعلام شده است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما