امروز چهارشنبه  ۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

علی رضا مقصودی مدیر شبکه رادیویی جوان شد

مشاهده ۹۷
۱۳۹۹/۰۶/۲۳- ۱۸:۳۹
شاه آبادی، معاون صدا در حکمی علی رضا مقصودی را به عنوان مدیر شبکه رادیویی جوان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی رضا مقصودی  پیش‌تر در تاریخ ۲۴ آذر ۹۸  به عنوان سرپرست این شبکه رادیویی انتخاب شده بود.

علی رضا مقصودی درباره ماموریت جدید رادیو جوان گفت: نگاه ما توجه به گام دوم انقلاب اسلامی است. بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص این‌ که جوانان، میدان‌ دار اصلی جامعه هستند، رادیو جوان وظایفی دارد که باید به سمت فضای پر طراوتی که گام دوم انقلاب ترسیم کرده‌ است، حرکت کند. امیدآفرینی در بین جوانان از وظایف ماست که الحمدالله رادیو جوان به آن سمت حرکت کرده است.

مدیر رادیو جوان توجه به خلاقیت‌ ها و شکوفایی را از الویت رادیو جوان عنوان کرد و گفت: قطعا از ظرفیت‌ های بالفعل و بالقوه استفاده خواهیم کرد؛ ضمن اینکه بالابردن سطح کیفی برنامه‌ ها و مهم‌ تر از آن، توجه به امتداد پیام در رادیو در دستور کار ما خواهد بود.

مقصودی مسئولیت های معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم اقتصادی، مشاور قائم مقام صدا و سیما، مشاور عالی رسانه‌ ای و معاون رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور، مشاور رئیس مرکز بسیج و مدیر تولید و فنی صدا و سیما و مدیریت گروه ورزش و جامعه رادیو ورزش را در کارنامه اش دارد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما