امروز جمعه  ۴ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

مخالفت مردم کشورهای عربی با عادی سازی رابطه با اشغالگران هشتگ داغ شبکه العالم

۱۳۹۹/۰۶/۲۵- ۱۳:۳۶
عملیات عادی سازی رابطه میان نظام آل خلیفه و رژیم صهیونیستی و برانگیخته شدن خشم مردم کشورهای عربی و بحرین، هشتگ داغ این هفته برنامه «هاشتاغ» شبکه العالم است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه امشب «هاشتاغ» به هشتگ خشم مردم کشورهای عربی از خیانت بزرگ نظام آل خلیفه در عادی سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی می‌پردازد.
در این خصوص بیان می‌شود با «هشتگ فلسطین مسئله من است» عرب ها و بحرینی‌ ها پایبندی خود را به مسئله امت اعلام کرده و بار دیگر بر حمایت از فلسطین تا آزاد سازی تاکید کرده اند. همچنین اشاره خواهد شد؛ کاربران عربی و بحرینی، برای نشان دادن مشکلات مردم فلسطین در مبارزه با رژیم اشغالگر غاصب توییت هایی منتشر کرده و از جهان عرب برای یاری فلسطین با همه راه‌های ممکن کمک خواستند و عملیات عادی سازی بحرین و امارات را با اشغالگران محکوم کردند.
ترند شدن رهنمودهای آیت الله سیستانی توسط عراقی‌ ها هشتگ پر بازدید دیگری است که در این برنامه به آن پرداخته می‌شود. در این خصوص گفته می‌ شود به دنبال دیدار آیت الله سیستانی با «جنین هنیس پلاسخارت»؛ نماینده ویژه سازمان ملل و بحث و گفت و گو درباره مسائل مهم عراق، کاربران توییتر در عراق هشتگ «السیستانی مع المطالب» (حمایت آیت الله سیستانی از خواسته‌ها) را ترند کرده اند. همچنین خاطر نشان خواهد شد که آیت الله سیستانی در این دیدار تأکید کرده است که انتخابات پارلمانی عراق که سال آینده برگزار می‌شود باید بر اساس قانون عادلانه و منصفانه و در موعد مقرر برگزار شود.
«هاشتاغ» به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد معین مقامی و اجرای علا قاسمی، امشب 18 شهریور، ساعت 23:15 به وقت تهران از شبکه العالم روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما

برچسب‌ها: