امروز جمعه  ۴ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تحقق رویای یک خانواده فعال محیط زیست برای شهری پاک

مشاهده ۷۸
۱۳۹۹/۰۶/۲۶- ۱۲:۴۰
برنامه «ما ایرانی‌ ها » شبکه پنج سیما، این هفته پنجشنبه (27 شهریور) تلاش یک بانو فعال محیط زیستی را به نمایش در می آورد و از فعالیت های یک خانواده فعال محیط زیستی برای شهری پاک می‌ گوید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دوازدهمین قسمت از برنامه «ما ایرانی‌ ها»، روایتگر تلاش معصومه زارعلی مدیرعامل انجمن پایشگران سبز گستر است که به منظور آموزش، فرهنگسازی، پاکسازی و نهالکاری برای حفظ محیط زیست شهرستان بروجرد اقدام به تاسیس انجمن کرده است. این بانو فعال محیط زیستی با تاسیس یک سمن برای شبکه سازی حافظان محیط زیست از کودکان تا بزرگسالان، آموزش تفکیک زباله برای تمام سنین، پاکسازی زباله به روش ساده، نهالکاری در فصول مختلف با  شعارهایی مانند «از خودمان شروع کنیم»، «نه به کیسه‌ های پلاستیکی» به حفظ محیط زیست کمک شایانی کرده است.
برنامه «ما ایرانی» در فصل جدید خود، به داستان‌ های خیرخواهانه با موضوعات مختلف می‌ پردازد و سعی دارد تا نمای جدیدی از نیت های صادقانه مردمی‌ که به هر شکلی برای بهتر شدن زندگی هم وطنان خود تلاش می‌ کنند، را به نمایش بگذارد.
برنامه «ما ایرانی‌ ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی، پنجشنبه هر هفته ساعت 22 و تکرار آن جمعه ساعت 19 پخش می‌ شود.
مخاطبان برنامه «ما ایرانی‌ ها» پیام های خود را درباره موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۱۰ مطرح می‌کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما