امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

وضعیت اقتصادی اندونزی به روایت هیسپان تی وی

مشاهده ۱۱۵
۱۳۹۹/۰۶/۳۰- ۱۲:۵۳
برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Brecha Económica) شبکه هیسپان تی وی، وضعیت اقتصاد کشور اندونزی را به عنوان بزرگ ترین اقتصاد کشورهای جنوب شرقی آسیا به بررسی می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه با اشاره به اقتصاد نوظهور اندونزی در جهان، چالش هایی که اقتصاد این کشور به عنوان یکی از کشورهای صنعتی شده و جدید و از اعضای گروه جی 20 با آن مواجه است را به نقد و بررسی می‌گذارد.
این برنامه جایگاه اقتصادی اندونزی در میان کشورهای جهان با توجه به پرجمعیت ترین کشور مسلمان و شانزدهمین کشوری که بزرگترین اقتصاد جهان و آسیای جنوب شرقی را از آن خود کرده است را نیز نقد و تحلیل می‌کند.
تبادل نظر درخصوص اقتصاد اینترنتی این کشور که طبق برآوردها در سال 2019 برابر با 40 میلیارد دلار بوده است و وضعیت بیکاری در اندونزی و تاثیر رشد اقتصادی این کشور بر کاهش میزان بیکاری، اقتصاد اسلامی در اندونزی و سرمایه گذاری‌های این کشور در زمینه‌ هایی همچون گردشگری، مد، لوازم آرایشی و غذای حلال و تاثیر تغییرات آب و هوایی بر اقتصاد اندونزی را به بحث و گفت و گو می‌گذارد.
برنامه دوشنبه شب «شکاف اقتصادی» همچنین تاثیرات ویروس کرونا بر اقتصاد این کشور به مانند سایر کشورهای کره زمین را که از تأثیرات انسانی و اقتصادی ویروس کرونا در امان نیستند، بررسی می‌ کند. اکنون این کشور آسیایی برای اینکه بتواند اقتصاد خود را در شرایط رکود اقتصادی که بسیاری از کشورهای جهان را تحت تأثیر قرار داده، دوباره تقویت کند، باید با چالش های مختلفی رو به رو شود.
برنامه «شکاف اقتصادی» با اجرای مهدیه اسماعیل پور، کاری از واحد برنامه‌های شبکه پرس تی وی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی به صورت زبانگردانی، روزهای دوشنبه ساعت 5:30 به وقت تهران پخش می‌ شود و تکرار آن همان روز ساعات 10:30، 14 و 19:30 و روز سه شنبه ساعت 3:30، 13 و 17:30 روی آنتن هیسپان تی وی می‌ رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما