امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

اعلام برنامه های مرکز ایلام در هفته دفاع مقدس

مشاهده ۱۱۰
۱۳۹۹/۰۷/۰۱- ۱۱:۲۷
مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس، برنامه های ویژه این رسانه استانی را برای چهلمین سالگرد این حماسه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام در مراسم افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: صداوسیمای مرکز ایلام در این ایام روایتگر خاطرات جانفشانی و ایثار آحاد مختلف مردم در دوران 8 ساله دفاع مقدس در قالب فیلم، مستند، سریال و نماهنگ و گزارش های متنوع خبری و تولیدی و همچنین خاطرات رزمندگان و خانواده شهداست.
بازوند با اشاره به اینکه استان ایلام با وجود داشتن مرزهای مشترک وسیع با کشور عراق، بسیار زودتر از سایر استان‌ها در گیر جنگ تحمیلی شد افزود: در این میان نقش رسانه استانی در انعکاس رویدادهای دفاع مقدس نقش بی بدیلی بود و گزارشگران و مستندسازان با حضور در خط مقدم جبهه‌ ها ضمن انعکاس اخبار و رویدادهای جنگ،تصاویر و صداهای ماندگاری رابه ثبت رساندند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین استان نیز در مراسم افتتاح این نمایشگاه با اشاره به اینکه رسانه استانی مرکز ایلام همواره حماسه بزرگ دفاع مقدس را به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده است، گفت: خبرنگاران گزارشگران، تصویربرداران و برنامه سازان صداوسیما در ایام دفاع مقدس پا به پای رزمندگان در جبهه‌ های نبرد حق علیه باطل حضور داشتند و روایتگر عینی این حماسه بودند.

شاکرمی افزود: امروز نیز شاهد بازیابی خاطرات، ترویج دستاوردهای ارزشمند دفاع مقدس و آگاهی بخشی به نسل جوان از سوی دست اندرکاران صداوسیمای مرکز ایلام هستیم.

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت،  شامل سی غرفه با همکاری نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان به مدت یک هفته در میدان دفاع مقدس شهر ایلام دایر است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما