امروز پنج شنبه  ۸ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

قاب هیسپان تی وی و «عکس‌ های تکان دهنده» نوجوان فلسطینی در اسارت

مشاهده ۸۵
۱۳۹۹/۰۷/۰۲- ۱۳:۲۴
برنامه «عکس های تکان دهنده» (Fotos que sacuden al mundo) شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی‌ وی در این قسمت، عکسی از اسارت نوجوان ۱۳ ساله فلسطینی در نوار غزه را موضوع خود قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه که در هر قسمت یکی از ماندگارترین عکس های تاریخ را بررسی می‌کند، این بار به سراغ عکسی از محمد تمیمی نوجوان فلسطینی 13 ساله در اسارت می رود. محمد تمیمی در یکی از روزهای جمعه پس از نماز جمعه در کرانه باختری که مردم غزه دست به اعتراض علیه شهرک سازی‌ های رژیم صیونیستی می زنند، در حالی که دستش شکسته است مشغول پرتاب سنگ به نظامیان اسرائیلی است که به دست یک سرباز اسرائیلی اسیر می‌شود و مورد ضرب و شتم او قرار می‌ گیرد. خانواده محمد در نوار غزه به دلیل سوابق مبارزاتی شهرت بالایی دارند و در تصویر محمد که جهانی شد خواهر او که از چهره‌ های شاخص جبهه مقاومت است حضور دارد تا برادرش را نجات دهد.
«عکس ‎های تکان‎ دهنده» کاری از واحد برنامه‌ های شبکه پرس تی‌ وی به تهیه کنندگی کیانوش الطافی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی‌وی زبانگردانی شده است و روزهای جمعه ساعت 3:15 به وقت تهران پخش می‌ شود و تکرار آن همان روز ساعات  6:15 ،10:15و 19:15و شنبه ساعت 8:45، 14:15و 21:45 و یکشنبه ساعت 16:45 روی آنتن هیسپان تی‌وی می‌ رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما