امروز يك شنبه  ۱۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون میهمان «شما و سحر»

مشاهده ۷۸
۱۳۹۹/۰۷/۰۲- ۱۴:۰۰
«سعید پیردوست» بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر، امروز چهارشنبه دوم مهر، مهمان برنامه «شما و سحر» کانال آذری شبکه سحر می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت رسانه ملی، پیردوست متولد سال 1319 در تهران است او شروع فعالیت هنری اش را از سال 1352 آغاز کرده  است. اولین تجربه بازیگری او بازی در فیلم «خاک» با کارگردانی مسعود کیمیایی است. پس از آن در کارهای دیگری هم حضور یافت اما عمده شهرتش بازی در سریال های نود شبی «پاورچین» و «شب های برره» است. خاک، گوزن‌ها، سفر سنگ، تیغ و ابریشم، هتل کارتن، قرمز، سربازهای جمعه، حکم، پسر آدم دختر حوا... از جمله فیلم های سینمایی پیردوست است و از کارهای تلویزیونی او می توان به ستایش 2 و 3، لبخند ماهی، جاده چالوس، دور کرج در هشت روز، عصر پاییزی، قهر و آشتی، خسته دلان و... اشاره کرد.
پخش برنامه 45 دقیقه ای «شما و سحر» با بخش های دیگری همچون تازه‌ های دوبله، تازه‌ های کانال و شبکه و پاسخ به سوالات و درخواست های مخاطبان، ادامه می یابد.
«شما و سحر» چهارشنبه 2 مهر ساعت 17 به وقت تهران با اجرای رامتین امن گستر ، دستیار تهیه سهیل مس چی و تهیه کنندگی معصومه ظهیر، روی آنتن کانال آذری شبکه سحر می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما