امروز پنج شنبه  ۸ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

درخواست رئیس جمهور از صداوسیما
درخواست رئیس جمهور از صداوسیما

رسانه ملی عزاداری اربعین و روزهای پایانی صفر را به دل های مردم ببرد

مشاهده ۹۳
۱۳۹۹/۰۷/۰۵- ۱۲:۲۳
رئیس جمهور از رسانه ملی و فضای مجازی خواست عزاداری اربعین و روزهای پایان صفر را به دل و خانه‌های مردم ببرند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، حجت الاسلام حسن روحانی امروز در جلسه ستاد ملی مقابله باکرونا بابیان اینکه امسال راهپیمایی اربعین نداریم، گفت: راهپیمایی نمادین در شهرهای کشور نداریم و از صداوسیما و بخش مجازی می‌خواهیم عزاداری اربعین و روزهای پایان صفر را به دل و خانه‌های مردم ببرند و مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی مراسم عزای این ایام را برگزار کنند.

رئیس‌جمهور با درخواست از همه مردم برای رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: اجبارا به زودی مقررات و نظارت‌ها در روند مقابله با بیماری کرونا در تهران تشدید خواهد شد و صدا و سیما و شبکه‌های مجازی و بزرگان و علما باید فرهنگ سازی در این عرصه را توسعه دهند.

وی در این جلسه با بیان اینکه هفت ماه از پایان بهمن و شیوع کرونا گذشته است  اظهارداشت: به کادر درمان و مدافعان سلامت که برای مقابله با کرونا فداکاری کردند، خسته نباشید می‌گویم و از مردم نیز بابت همکاری و هماهنگی شان تشکر می‌کنم.

روحانی افزود: دلمان می‌خواهد مردم بالای ۹۰ درصد رعایت موارد بهداشتی را داشته باشند، ولی همواره بیش از نیمی از جمعیت همراهی و همکاری داشتند که امیدواریم این روند، افزایش بیاید. کرونا یک بیماری خطرناک، همه گیر و غافلگیر کننده بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما