امروز يك شنبه  ۱۱ آبان ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

آغاز به کار رسمی تلویزیون اینترنتی اربعین

مشاهده ۱۲۳
۱۳۹۹/۰۷/۰۶- ۰۸:۴۳
شبکه تلویزیونی اینترنتی اربعین امروز شنبه چهارم مهر به طور رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، امور بین‌الملل صداوسیما، با همکاری دفتر نمایندگی رسانه ملی در عراق و مشارکت معاونت فضای مجازی و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، تلویزیون اینترنتی «اربعین» را افتتاح کرد.
تلویزیون اینترنتی اربعین با طراحی کنداکتور جامع ۶ تا ۱۰ ساعته در روز، ارائه گزارش‌های خبری از حرمین شریفین کربلا، نجف، سامرا و کاظمین را انجام خواهد داد.
تلویزیون اینترنتی اربعین، امسال با شعار «الحسین سفینه النجاه» به استقبال اربعین حسینی می رود.
این تلویزیون هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۴ برنامه زنده پخش می‌کند و از روز سیزدهم صفر از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۴ برنامه زنده و از ساعت ۲۴ تا ۱۲ تکرار آن پخش می‌شود.
با راه اندازی شش استودیو در نجف، کربلا و مسیر راهپیمایی و همچنین یک استودیو در تهران، مراسم راهپیمایی اربعین با شکوه هر چه بیشتر و با هدف عمق بخشیدن به آن از طریق تلویزیون اینترنتی اربعین پخش خواهد شد تا زائران هر ساله اربعین که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا از این پیاده روی محروم هستند، احساس نزدیکی بیشتری با مراسم پیاده روی اربعین شهادت سیدالشهدا داشته باشند.
گفتنی است در این مراسم دکتر فهیم دانش مشاور رئیس رسانه ملی و مدیر کل امور بین الملل، دکتر مقیسه قائم مقام فضای مجازی سازمان صدا وسیما، دکتر کیانوش جهانپور سخنگوی سابق وزارت بهداشت و پیرحسین کولیوند رئیس اورژانس کشور حضور داشتند.متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما