امروز سه شنبه  ۲۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تولید سریال نوروزی در مرکز آذربایجان غربی فقط «سنه خاطیر»

مشاهده ۱۴۷
۱۳۹۹/۰۷/۰۶- ۱۱:۲۰
سریال طنز تلویزیونی «سنه خاطیر» (به خاطر تـو) محصول صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی در 13 قسمت 40 دقیقه ای ب برای پخش در نوروز 1400 در حال تولید است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مجموعه تلویزیونی ه تهیه کنندگی سید حسن فرخی و نویسندگی و کارگردانی بابک لطفی خواجه پاشا، با 413 سکانس تولید می‌شود و لوکیشن‌ های اصلی آن در ساحل دریاچه، باغات اطراف و شهر ارومیه است. پیش تولید این سریال از ماه‌ها پیش آغاز و در روزهای اخیر با حضور مدیرکل مرکز تصویربرداری آن آغاز شده است.
در این سریال تلاش شده تا فرهنگ و سنت مردم استان و همچنین زیبایی‌های طبیعی استان از جمله دریاچه ارومیه به تصویر کشیده شود. سریال «سنه خاطیر» در ژانر کمدی و با هنرنمایی بازیگران بومی استان در حال تولید است و طی دو ماه آینده تصویربرداری آن به پایان می رسد.
پرداختن به سبک زندگی ایرانی اسلامی، ازدواج آسان، جایگاه ریش سفیدان در خانواده، حقوق شهروندی از جمله موضوعات سریال «سنه خاطیر» به شمار می آیند.
در این سریال نصرت و هاشم سال هاست به دلیل رازی که بین آن‌هاست و کسی جز خودشان خبر ندارد دشمن یکدیگرند. دشمنی آن‌ها زبانزد شهر شده و حالا از قضای روزگار دختر هاشم، سارا و پسر نصرت، آرمان پس از آنکه در یک دانشگاه مشغول تحصیل هستند عاشق هم می‌ شوند و به دنبال راهی می‌ گردند تا پدرانشان را برای این وصلت راضی کنند. آن‌ها راهی نمی یابند و تصمیم می‌گیرند با کمک گرفتن از بزرگان خانواده از جمله خان دایی و آبا خانم روند آشتی کنان پدرها را جلو ببرند. 
جعفر وهاب پور، پرویز ظرافت، اکبر سبیلان، ترکان حبیب پور، مهدی امیر ارصلانی، عبدالله محمد زاده، عباس سرودی، مهین کاظمی، حبیبه پوراحمد، شهلا لطفی قامت و بهارک پژمانفر بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش می‌ پردازند.

مدیر تصویربرداری سریال«سنه خاطیر» بیژن رحمتی، تصویربردار وحید معجنی، صدابردار سید حمید کرمانی، طراح چهره شهرام ولی پور و طراح لباس آن رویا اکبرزاده است.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما