امروز سه شنبه  ۴ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

حال و هوای اربعینی رادیو و تلویزیون ایلام

مشاهده ۱۲۶
۱۳۹۹/۰۷/۱۴- ۱۲:۰۳
صدا وسیمای مرکز ایلام در غیاب حرکت عظیم راهپیمایی اربعین، دل های عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع)را روانه کربلا می‌ کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام گفت: با توجه به محدویت های ایجاد شده، به خاطر بیماری کرونا، رسانه استانی مرکز ایلام با پخش ویژه برنامه‌های مختلف، شور و حال اربعین حسینی را به منازل مردم می‌ برد.

بازوند با اشاره به اینکه برنامه سازان و دست اندرکاران تلویزیون ایلام، امسال سیمای مرکز را حسینیه می‌کنند، افزود: برنامه«اربعین عاشقی» از روز سه شنبه 15 مهر در 4 قسمت، با بخش های نوحه، عکس، فیلم و عزاداری سال های گذشته با حضور کارشناسان مذهبی و مداحان روی آنتن می رود. پخش مستندهای اربعینی مانند بچه‌های پایتخت و پدربزرگ و دیگر برنامه‌ های تامینی از جمله فیلم های سینمایی، مستند، کلیپ های اربعینی و پخش زیرنویس، از دیگر تمهیدات سیمای مرکز به مناسبت اربعین حسینی است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه «اربعین» به مدت 150 دقیقه در روز اربعین حسینی، برنامه‌ های«چله خورشید» و «اقتدا به خورشید» و حضور کارشناسان مذهبی و  مداحان اهل بیت در استودیوی رادیو از جمله برپیش بینی‌های صدای مرکز ایلام در ایام اربعین حسینی برای شنوندگان است.

بازوند افزود: تهیه، پخش و ارسال 12 گزارش تولیدی، 6 گزارش خبری ، پخش روزانه آیتم های ویژه اربعین، ارتباط زنده از مرز مهران با خبر استانی و تولید و ارسال اخبار مکتوب به تهران و بارگذاری اخبار در خبرگزاری و اینستاگرام خبر مرکز، بخشی از فعالیت معاونت خبر مرکز در این ایام است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما