امروز دوشنبه  ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بازی‌ های دو حزب سیاسی در آمریکا به نقل از «ما مردم»

مشاهده ۹۴
۱۳۹۹/۰۷/۱۹- ۱۴:۰۴
برنامه این هفته «ما مردم» در شبکه پرس تی وی با نگاهی کوتاه به سیاست امروز آمریکا، به بررسی خطرات پیش روی ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه ضمن واکاوی ارتباط میان بازی‌ های دو حزب سیاسی آمریکا با شکاف گسترده در آمریکا در سال های اخیر به بحث و بررسی میزان ضرورت سیستم دو حزبی برای حاکمیت و نحوه ضمانت رهبران و مردم برای درست عمل کردن این سیستم می‌پردازد.
این برنامه با اشاره به چالش های حزب سوم احتمالی و میزان احتمال شکل گیری آن در آینده نزدیک در آمریکا، به مروری بر «جری مندرینگ» از کهن ترین واژه‌ های سیاسی در تاریخ آمریکا و به معنای تعیین مرزهای انتخاباتی در خدمت منافع سیاسی خاص خواهد پرداخت و این اصطلاح را که مفهومی منفی دارد و تقریباً همیشه یادآور فساد در روند دموکراتیک بوده و اکنون نیز منشا دوگانگی در انتخابات آمریکا است را به بحث و بررسی می‌گذارد.
منافع سیاسی مدنظر مقامات آمریکایی از استفاده از جری مندرینگ، نحوه تاثیر بر رای اقلیت ها با استفاده از جری مندرینگ و چگونگی برخورد دموکرات ها و جمهوری خواهان با جری مندرینگ نیز از دیگر محورهای بحث این برنامه به شمار می آیند.
«ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی شنبه 19 مهر ساعت 20:، به وقت تهران به مدت 25 دقیقه از شبکه پرس تی وی پخش می‌ شود. تکرار این برنامه دوشنبه ساعت 23، 7 و 18 و سه شنبه ساعت 3 روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما