امروز سه شنبه  ۲۹ مهر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ویژه برنامه‌ های ایام عزاداری پایانی ماه صفر در سیمای مراکز

مشاهده ۱۱۹
۱۳۹۹/۰۷/۲۳- ۱۴:۰۳
به مناسب فرا رسیدن ایام پایانی ماه صفر، پانزده هزار دقیقه ویژه برنامه تلویزیونی برای پخش از سیمای استان‌ ها تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای مراکز استان‌ ها برنامه‌ های متنوعی را به مناسبت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام، حضرت محمد(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) تدارک دیده‌ اند.

در مجموع ۲۸۱ برنامه با مدت زمان ۱۴ هزار و ۹۳۰ دقیقه در تلویزیون‌ های استانی تولید شده است. از جمله این برنامه‌ ها می‌توان به از دور سلام، در سوگ آفتاب، تشیع شهدای مدافع حرم در استان‌ها، سفرنامه آسمان، از عشق تا عشاق، کرانه نور، قافله، شهر عشق، عقیق، پخش برنامه‌ ها از اماکن مذهبی و برقعه متبرکه، اشک عرش، طوبی، حریم حرم، آفتاب هدایت و خورشید هشتم اشاره کرد.

همچنین صداو سیمای مراکز خراسان رضوی، فارس و قم آماده ارتباط زنده و تعامل به صورت شبانه‌ روزی با دیگر مراکز هستند تا ویژه برنامه‌ هایی را از حرم مطهر رضوی، آستان مقدس فاطمه معصومه(س) و حرم حضرت شاهچراغ(ع) روی آتنن ببرند. همچنین ارتباط با شبکه شما و شبکه‌ های سراسری نیز در این مدت برنامه‌ ریزی و اجرایی خواهد شد.پخش تصاویر آرشیوی از برنامه‌ های سوگواری سال‌ های گذشته و حضور مادحین و سخنوران معروف و صاحب نام استانی در استودیوی سیمای مراکز استانی از دیگر برنامه‌های سیمای مراکز است.
گفتنی است تمامی‌ برنامه‌ ها از ظهر پنجشنبه 24 مهر تا پایان روز شنبه ۲۶ مهر پخش می‌ شوند. همچنین به دلیل محدودیت‌ های ناشی از شیوع کرونا، پرداختن به مباحثی همچون کمک مومنانه و توجه به رعایت پروتکل‌ های بهداشتی از نکات مهمی هستند که در برنامه‌های مختلف به آن‌ها توجه می‌شود.
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما