امروز دوشنبه  ۳ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پخش مجدد «صبح جمعه با شما» از رادیو ایران

مشاهده ۱۳۴
۱۳۹۹/۰۷/۲۷- ۱۰:۲۰
برنامه«صبح جمعه با شما» پس از دو ماه، با پایان ماه صفر، از روز جمعه دوم آبان به روی آنتن شبکه رادیویی ایران می‌ رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ساجد قدوسیان، تهیه کننده برنامه رادیویی«صبح جمعه با شما» گفت: برنامه«صبح جمعه با شما» از دیرباز پر مخاطب ترین برنامه طنز رادیو بوده و در این روزهای سخت می‌ تواند تا حدی دل مردم را شاد کند که حداقل ساعاتی از فکر و خیال رهایی پیدا کنند.

کارگردان «صبح جمعه با شما» درباره چگونگی ضبط برنامه نیز افزود: البته همچنان برای حفظ سلامت مردم و هنرمندان، متاسفانه برنامه در حضور تماشاگران ضبط نمی‌ شود و حتی ضبط برنامه در استودیو نیز با تعداد کمی از هنرمندان و در چند روز و با حفظ کامل شیوه نامه‌ های بهداشتی انجام می‌ شود. هر چند تولید این چنینی برنامه بسیار سخت است، ولی مردم این روزها بیش از هر زمان دیگری به شادی نیاز دارند.

این سردبیر رادیو اضافه کرد: طبیعی است که بخش عمده ای از نمایش های برنامه حول و حوش مساله کرونا باشد، ولی رسالت برنامه «صبح جمعه با شما» همچنان پا برجاست و ما به عنوان صدای مردم، همواره مطالبات مخاطبانمان را با زبان طنز و کمدی مطرح می‌کنیم.

برنامه«صبح جمعه با شما»، هر جمعه ساعت ۹ صبح، به تهیه کنندگی، سردبیری و کارگردانی ساجد قدوسیان از آنتن رادیو ایران پخش می‌ شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما