امروز چهارشنبه  ۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

عوامل رشد خلاقیت کودکان به روایت «ما ایرانی‌ ها»

مشاهده ۱۰۳
۱۳۹۹/۰۷/۲۹- ۱۲:۰۹
برنامه " ما ایرانی‌ها" شبکه پنج سیما، امشب سه شنبه 29 مهر، به موضوع تبیین پرورش مهارت های خلاقیت در کودکان و نوجوانان می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «ما ایرانی‌ ها» امشب میزبان مهرداد نظام آبادی ( نویسنده، محقق و مدرس بازیگری کودکان و نوجوانان) است و از تلاش ها و فعالیت ها خود در زمینه رشد خلاقانه کودکان و نوجوانان در این برنامه برای مخاطبان به ویژه والدین صحبت می‌کند.
در بخش دیگری از این برنامه این نویسنده و محقق، به بیان خاطرات خود در پرورشگاه‌ ها در ارتباط با کودکان و نوجوانان می‌ پردازد.
برنامه ترکیبی– تولیدی و گفت و گو محور «ما ایرانی‌ ها»، با رویکرد تزریق نشاط و حال خوب به مخاطبان، معرفی خیران گمنام و الگوسازی فعالیت نیکوکاری در جامعه تهیه و تولید می‌ شود.
این برنامه گفت و گو محور 50 دقیقه‌ ای علاوه بر میزبانی و معرفی از خیران گمنام دارای بخش های مختلفی چون آیتم نمایشی با بازی علیرضا دیلمی و پیمان پورنیک دست و مرور اخبار خوب هفته توسط تماشاچیان است.
مخاطبان برنامه «ما ایرانی‌ ها» پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی 1000015 مطرح می‌کنند.
برنامه ترکیبی «ما ایرانی‌ ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی است که یکشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت 22 از شبکه 5 سیما پخش می‌شود و تکرار آن روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت 11 روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما