امروز دوشنبه  ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تدارک رادیو معارف برای سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت صاحب الزمان(عج)

مشاهده ۶۸
۱۳۹۹/۰۸/۰۳- ۰۷:۴۸
رادیو معارف ویژه برنامه هایی را به مناسبت نهم ربیع الاول و سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت صاحب الزمان(عج) تقدیم مخاطبان می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه‌ برنامه«یاایها‌العزیز» همزمان با آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی موعود(عج)، اهمیت و جایگاه انتظار و وحدت و امت واحده را از منظر قرآن و روایات بازگو می‌کند. الگوی تحقق‌ یافته امت واحده در صدر اسلام با تدبیر و درایت رسول خدا، آخرالزمان و نقش انتظار در بسترسازی برای تشکیل امت واحد اسلامی و مدینه فاضله و تمدن اسلامی در پرتو فرهنگ انتظار از جمله مباحث دیگری است که در این برنامه به آن پرداخته می‌شود. برنامه«یا ایهاالعزیز» به تهیه کنندگی روح الله اسماعیلی و اجرای محمدجواد محمدی، یکشنبه چهارم آبان روی آنتن می رود.

ویژه برنامه«صبح امید» نیز همزمان با فرارسیدن سالروز آغاز امامت و ولایت امام مهدی(عج) از رادیو معارف به سمع مخاطبان می رسد. در این برنامه حجت الاسلام حسن ملایی ویژگی اجتماعی جامعه منتطر را از منظر مقام معظم رهبری تبیین می‌کند. برنامه«صبح امید» به تهیه کنندگی اکبر طالبی نیا و اجرای رضا حبیبی، دوشنبه 5 آبان ساعت 8:15 پخش می‌شود.

همچنین زیارت آل یس همزمان با آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج)، یکشنبه چهارم آبان ساعت 21:10 از شبکه رادیویی معارف روی آنتن می رود. زیارت آل یاسین از زیارت نامه‌ های مشهور امام زمان(عج)  است که ثواب و فضایل زیادی دارد.

 

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما