امروز چهارشنبه  ۵ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

نمایش امنیت و آرامش از اولویت های رسانه استانی آذربایجان شرقی

مشاهده ۹۹
۱۳۹۹/۰۸/۰۳- ۱۴:۲۳
صداوسیمای استان آذربایجان شرقی، به عنوان یک نهاد اطلاع رسان و آگاهی بخش همواره تلاش می کند با پخش برنامه هایی، عملکرد نیروی انتظامی را با هدف افزایش احساس امنیت در جامعه روی آنتن ببرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی به مناسبت هفته نیروی انتظامی‌ با سردار عبدی فرمانده انتظامی استان دیدار و گفت و گو کرد.

مهندس مرتضی صفری ضمن گرامیداشت هفته ناجا با قدردانی از زحمات و تلاش های تمامی‌ پرسنل این نیرو در تامین امنیت استان و بیان نقاط اشتراک رسانه ملی و انتظامی‌گفت: امنیت پایدار استان در سایه اقتدار خاص و اشراف اطلاعاتی کادر انتظامی‌ بسیار درخور ستایش است.

وی با اشاره به اینکه حفظ امنیت و آرامش مردم مدیون تلاش مقتدرانه پلیس و دیگر نهادهای امنیتی است افزود: صداوسیمای استان به عنوان یک نهاد اطلاع رسان و آگاهی بخش همواره تلاش می‌کند برای بالابردن احساس امنیت در جامعه، عملکرد دستگاه‌ هایی را که در این حوزه تلاش می‌ کنند به شکل صحیح و مناسب پوشش دهد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود تعامل رسانه استانی با نیروی انتظامی را تعاملی سازنده توصیف و ابراز امیدواری کرد: صیانت از حریم کشور و تأمین آرامش و امنیت برای مردم از مهم‌ ترین امور است و امیدواریم در این برهه حساس با نهایت هماهنگی در مسیر حفظ آرامش مردم گام برداریم.

در ادامه فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه نقش صداوسیما در امنیت و روشنگری جامعه بسیار بی بدیل است، گفت: رسانه پر ارزش و با اهمیت صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی در کنار نیروی انتظامی توانسته با انعکاس درست خدمات و تلاش های حوزه انتظامی، توانمندی این نیرو را در بخش های مختلف به مردم نشان دهد.

سردار عبدی افزود: استان آذربایجان شرقی یکی از استان‌ های امن کشور به لحاظ وقوع جرایم مختلف است و این موضوع علت های مختلفی دارد که عمده ترین آن بحث همراهی مردم با پلیس و باورهای مردم است و از سویی دیگر نیز دستگاه‌ها و نهادهایی همانند سپاه، بسیج و اطلاعات که در کنار نیروی انتظامی تولید امنیت می‌کنند نقش بی بدیلی دارند.

وی خاطرنشان کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری فرماندهی امنیت داخل کشور بر عهده نیروی انتظامی است، نیرویی کارآمد و قابل توجه که با استفاده از توانمندی‌ های خود می‌ تواند به منظور حفظ دستاورد های انقلاب اسلامی‌ با انگیزه‌های الهی قدم های ارزشمندی بردارد.

 سردار تصریح کرد: نیروی انتظامی در بحث برخورد با اراذل و اوباش عملکرد قابل ملاحظه ای داشته و اقدام جدی نیروی انتظامی در این بحث بسته به منویات مقام معظم رهبری است.

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه صداوسیمای مرکز استان از ظرفیت‌ ها و مخاطبان خوبی برخودار است، ادامه داد: آرامش و سلامت شهروندان برای پلیس از اهمیت ویژه‌ ای برخودار است و این مرکز با تعامل کم نظیر خود عملکرد انتظامی را در برخورد با ناهنجاری‌ ها به نحو مطلوبی برای آرامش خاطر جامعه پوشش داده است.

بالاترین مقام انتظامی استان احساس امنیت را جزو وظایف و رسالت‌ های مشترک رسانه ملی و نیروی انتظامی عنوان داشت و اظهار داشت: ایجاد امنیت قطعا در کنار امنیت روانی در جامعه محقق می‌ شود و در این زمینه صداوسیما به عنوان رسانه‌ ای تاثیرگذار در جامعه نقش مهمی دارد و یکی از مؤلفه‌ های مهم و تأثیرگذار در وجود امنیت است.

در پایان این نشست مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی با اهدای لوحی از زحمات و تلاش‌ های پرسنل ناجا در استان قدردانی کرد.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما