امروز دوشنبه  ۱۰ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بسته پیشنهادی انتشارات سروش به مناسبت ماه ربیع‌ الاول

مشاهده ۱۳۸
۱۳۹۹/۰۸/۰۳- ۱۴:۵۳
به مناسبت فرارسیدن ماه ربیع الاول، انتشارات سروش بسته پیشنهادی خود را به علاقه‌ مندان کتاب و کتابخوانی معرفی می‌ کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کتاب «قصه‌ ای به شیرینی عسل»، به نویسندگی شکوه قاسم نیا درباره داستان زندگی پیامبر خدا،  از پیش از تولد تا زمان به پیامبری برگزیدن ایشان است.

چاپ چهارم این اثر در 89 صفحه خشتی مصور رنگی، شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 6000 تومان در سال 92 از سوی انتشارات سروش راهی بازار شد.

«برادر» از مجموعه کتاب‌ های نوجوانان سروش، داستان‌ه ایی براساس حوادث و رخدادهای تاریخ اسلام است. نویسنده کتاب حوادث را از منابع مشهور نقل می‌ کند و آن‌ها را به شکل داستان پردازش و عرضه می‌ کند. خواننده این کتاب، با خواندن این داستان‌ های مذهبی و اعتقادی غیر آشنایی با آن دو بزرگوار، تاریخ اسلام را هم مرور می‌ کند و با شخصیت‌ ها و خاندان‌ های معروف آن عصر آشنا می‌ شود.

چاپ دوم این اثر در 136 صفحه وزیری، شمارگان 500 نسخه و با قیمت 25000 تومان و نسخه دیجیتال این کتاب با قیمت 10000 تومان از سوی انتشارات سروش روانه بازار شد.

پورطباطبایی در کتاب «خاتم عشق» نیز تلاش کرده هر آنچه از قلم خاورشناسان و متفکران غربی درباره حیات رسول ‌اعظم (ص) به طبع رسیده و به فارسی برگردانده شده است و همچنین پاره‌ا ی از آنچه ترجمه نشده اما به‌ نقل از نوشته‌ه ای دیگر محققان در دسترس بوده است، مرور کند. این مولف کوشیده در موارد لازم نقد مستدل کند و مجموعه‌ ای جامع و مفید به مخاطب عرضه کند.

چاپ نخست این اثر در 1307 صفحه وزیری، شمارگان پانصد نسخه و با قیمت 80000 تومان در سال 95 از سوی انتشارات سروش به بازار عرضه شد.

«شعاعی از نیر اعظم» نیز نمونه‌ ای از بهترین کتاب‌ هایی است که با گردآوری علمی و محققانه بیانات رهبر معظم انقلاب، به مسائلی چون ویژگی‌ های رسول اکرم (ص) و عصر بعثت، ماجرا و حقیقت بعثت پیامبر، انواع تعامل با پیامبر، وظایف مسلمانان نسبت به پیامبر و آموزه‌ های او، رویدادنگاری دوران پیامبری حضرت محمد و پایه‌گذاری تمدن اسلامی‌ پرداخته است و گستردگی اطلاعات این کتاب تا اندازه‌ ای است که می‌ توان گفت سرفصل‌ ها و اشاره‌ های ارزشمند درباره هر چه که انسان معاصر بخواهد درباره پیامبر گرامی اسلام بداند، در آن یافت می‌ شود.

چاپ هفتم این اثر در 420 صفحه وزیری، شمارگان یک هزار نسخه و با قیمت 20000 تومان در سال 92 از سوی انتشارات سروش راهی بازار شد.

مجموعه «سیره معصومان(ع)» اثری ارزشمند به نویسندگی سیدمحسن امین در حوزه شناخت ائمه معصوم (ع) است که در پنج جلد نوشته و منتشر شده است.

دوره 5 جلدی این اثر با قیمت 142000 تومان از سوی انتشارات سروش به بازار رسید.

رمان «پشت صحنه یک رویا» به نویسندگی مریم بصیری نیز باموضوع مهدویت، درباره دختر جوانی به‌ نام رویا است که برحسب اتفاقاتی که برایش رخ می‌ دهد، زندگی خود را در معرض تغییر می‌ بیند. رویا بناست در یک‌ نمایش تئاتر بازی کند و همه اتفاقات هم به‌ نظرش عادی می‌ آیند.

چاپ نخست این اثر در 227 صفحه رقعی، شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 27000 تومان از سوی انتشارات سروش به بازار عرضه شد.

ترجمه کتاب «من هو المهدی(ع)» اثر آیت‌الله ابوطالب تجلیل تبریزى هم توسط دکتر جلیل تجلیل، در سال 1381ش، به فارسى روان و سلیس، ترجمه شده است.

چاپ پنجم این اثر در 339 صفحه رقعی، شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 20000 تومان در سال 97 از سوی انتشارات سروش روانه بازار شد.

کتاب «بقیه الله» یکی از هشت کتابی است که حاصل تبدیل سخنرانی‌ های استاد آیت‌الله محمد شجاعی در مجالس خصوصی و عمومی است و به موضوع مهدویت و زندگی و امامت حضرت ولی عصر (عج) پرداخته است.

چاپ ششم این اثر در 216 صفحه رقعی، شمارگان 500 نسخه و با قیمت 24000 تومان در سال 98 از سوی انتشارات سروش راهی بازار شد.

علاقه‌ مندان برای تهیه این کتاب‌ ها می‌توانند از طریق فروشگاه با شماره 88310610 و یا فروشگاه اینترنتی با شماره 66415401 تماس بگیرند. همچنین از طریق اینستاگرام انتشارات سروش به نشانی@soroushpub_com ، واتساپ به شماره 09301949130 و یا با مراجعه به سایت سروش www.soroushpub.com، برای تهیه کتاب اقدام کنند.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما