امروز چهارشنبه  ۱ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

«نور باران» اترک در میلاد پیامبر مهربانی و امام صداقت

مشاهده ۱۷۵
۱۳۹۹/۰۸/۱۲- ۱۴:۰۴
صداوسیمای مرکز خراسان شمالی در سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و صادق آل محمد(ع) با ویژه برنامه‌ های متنوعی با مخاطبان خود همراه می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه رادیویی «نور باران» در سالروز ولادت پیامبر (ص) و امام صادق (ع) از صدای اترک میهمان دوستداران اهل بیت علیه السلام می‌ شود.

هدف این برنامه ارتقاء اخلاق در جامعه، توجه به خوش خلقی، توجه به حقوق دوستان، ترویج راستگویی و درستکاری  و...  است که با حضور کارشناسان مذهبی و فرهنگی ( شیعه واهل سنت) به تبیین مکارم اخلاق پیامبر (ص) و تاکید بر اخلاق در زندگی فردی و اجتماعی و دوری از بد خلقی و به نقش امام صادق (ع) در گسترش فرهنگ اسلامی می‌ پردازد.

پخش گزارش مردمی درخصوص خوش خلقی (خوش اخلاق بودن چه مزیت های دارد)، گزارش از آداب و رسوم مردم خراسان شمالی در این روز مبارک و خجسته، گزارش از محافل و جشن‌ های که در سطح استان برگزار می‌ شود و معرفی فیلم های تولید شده در خصوص زندگی پیامبر (ص) از جمله آیتم های این برنامه است.
ارتباط با مراکز مذهبی، مولودی خوانی و شعرخوانی شاعران، پخش موسیقی‌ های متنوع و شاد، بخش های طنز زنده و آرشیوی، تلفن و پیامک مردمی و... نیز از دیگر بخش های این برنامه به شمار می آیند.

«نور باران» به تهیه کنندگی مجید حمزانلوئی، گویندگی نسرین شاکری وگ زارشگری محمد یزدانی روز سه شنبه 13 آبان ماه 99 مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) ساعت 17:30 به مدت 90 دقیقه از صدای اترک به طور زنده پخش می‌ شود.

سیمای اترک نیز با ویژه برنامه «میلاد در میلاد » به صورت پخش زنده و با بخش های متنوع، لحظاتی شاد، مفرح و سرگرم کننده را برای بینندگان فراهم می‌ کند. اجرای بانشاط و طنز گروه نمایش، اجرای سرود و ترانه‌ های شاد با حضور خوانندگان محلی، گزارش از حال و هوای عید میلاد، مباحث کارشناسی و پیامک های بینندگان از جمله بخش های این برنامه محسوب می‌شود.

«میلاد در میلاد» به تهیه کنندگی مجتبی فروزانفر روز سه شنبه 13 آبان مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع)  از ساعت 9 به مدت دو ساعت از سیمای اترک به طور زنده روی آنتن می رود.

همچنین معاونت خبر مرکز خراسان شمالی هم با تولید و پخش گزارش های ویژه ولادت پیامبر (ص) و پیشوای مذهب جعفری امام صادق (ع) در بخش های مختلف رادیویی و تلویزیونی و پوشش جشن‌ های ولادت در استان و همچنین تولید و پخش گزارش های مرتبط با سیزدهم آبان، روز استکبارستیزی در سطح استان، اعیاد ربیع الاول را گرامی می دارد.

 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما