امروز چهارشنبه  ۱ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پرونده بولیوی و مشکلات اقتصادی آن روی میز «شکاف اقتصادی»

مشاهده ۹۶
۱۳۹۹/۰۸/۲۵- ۱۳:۲۸
برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Brecha Económica) شبکه هیسپان تی وی به بحث و بررسی درخصوص بولیوی و شرایط اقتصادی و سیاسی بعد از برکنار شدن رئیس جمهور مورالس با کودتا و با توجه به همه‌ گیری ویروس کرونا می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه که هر هفته به یکی از موضوعات مهم اقتصادی در جهان اختصاص دارد، در این قسمت به بولیوی و مشکلات اقتصادی آن می‌ پردازد. مانند بسیاری از ملت های آمریکای جنوبی، بولیوی در سال های اخیر موارد زیادی را مانند سرنگونی رئیس جمهور قبلی مورالس و تاثیر ویروس کرونا تجربه کرده است اما در انتهای این تونل نور امیدی وجود دارد و آن همان وعده رئیس جمهور جدید لوئیس آرسه است که می خواهد «بولیوی را دوباره بسازد».
در انتخابات گذشته لوئیس آرسه پیروزی چشمگیری کسب کرد و حدود 55٪ آرا را در برابر شش رقیب دیگر به دست آورد ، اما اهمیت این انتخابات این واقعیت است که لوئیس آرسه وزیر اقتصاد مورالس بود. بنابراین رای دهندگان امیدوار هستند که بتواند اقتصاد را از خاکستر بیرون بیاورد.
برنامه این هفته «شکاف اقتصادی» (Brecha Económica) با اجرای مهدیه اسماعیل پور به بررسی اقتصاد بولیوی می‌پردازد و تعیین می‌کند که آیا رئیس جمهور جدید می تواند با استفاده از تجربیات اقتصادی خود، بولیوی را از حالت قرمز و سیاه برگرداند.
برنامه «شکاف اقتصادی» کاری از واحد برنامه‌ های شبکه پرس تی وی است که برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی وی به صورت زبانگردانی متن آیتم های تصویری و اجرای مجری اسپانیایی زبان بازسازی و پخش می‌ شود.
این برنامه روزهای دوشنبه ساعت 19:30 به وقت تهران پخش می‌ شود و تکرار آن روز سه شنبه ساعت 3:30 ،13و 17:30 روی آنتن هیسپان تی وی می‌ رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما