امروز چهارشنبه  ۸ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

در دیدار آنلاین ساترا و نهاد تنظیم‌گر اروپایی مطرح شد؛
در دیدار آنلاین ساترا و نهاد تنظیم‌گر اروپایی مطرح شد؛

تبادل تجارب تنظیم‌گری رسانه‌ های صوت و تصویر بین ایران و اسلوونی

مشاهده ۸۳
۱۳۹۹/۰۸/۲۸- ۱۱:۲۴
در نشست رئیس آژانس خدمات و شبکه‌ های ارتباطاتی اسلوونی با رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌ های صوت و تصویر فراگیر، ساختار تنظیم‌گری دیتا در رگولاتور اسلوونی تشریح و قرار شد تا از تجارب آنان برای ارتقای شبکه‌ های ارتباطاتی ایرانی استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رئیس سازمان تنظیم مقررات رسانه‌ های صوت و تصویر فراگیر با رئیس آژانس خدمات و شبکه‌ های ارتباطاتی اسلوونی(AKOS) به صورت ویدئو کنفرانسی دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر امامیان در این نشست با اشاره به ظرفیت‌ های بومی جمهوری اسلامی ایران در حوزه رسانه‌ های صوت و تصویر فراگیر گفت: عزم ساترا برای تبادل تجارب و دستاوردها میان این سازمان و دیگر سازمان‌های فعال در این حوزه جدی است.

وی افزود:  پیش از این ارتباطاتی با نهادهای اروپایی داشته‌ایم و در تلاش  هستیم این روابط به مناطق دیگر دنیا از جمله شرق آسیا و آمریکای لاتین نیز گسترش یابد.

خانم موها،  رئیس آژانس خدمات و شبکه‌ های ارتباطاتی اسلوونی هم در این نشست با قدردانی از تلاش ساترا برای برگزاری این نشست، به تشریح ساختار تنظیم‌گری در این کشور اروپایی  پرداخت.

وی تنظیم‌گری دیتا را به عنوان یکی از ویژگی‌های خاص نهاد رگولاتور اسلوونی دانست و اعلام آمادگی کرد تا تجارب این سازمان را با طرف ایرانی به اشتراک بگذارد.

توماز گرانچ، مسئول دپارتمان رسانه‌ های الکترونیک آژانس خدمات و شبکه‌ های ارتباطی هم در این دیدار با دعوت از رئیس ساترا  برای بازدید از سازمان تنظیم‌گر رسانه‌ها در اسلوونی، توانایی‌ های جمهوری اسلامی ایران در این حوزه را تحسین کرد.

وی در عین حال  از آمادگی این سازمان برای همکاری در پلتفرم‌های قابل توسعه خبر داد.

گفتنی است رییس ساترا پیش از این با سفرای چین و جمهوری اسلامی‌پاکستان دیدار و گفت و گو داشته است.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما