امروز پنج شنبه  ۶ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

آغاز پخش فصل جدید «از کجا شروع کنم ؟»

مشاهده ۹۴
۱۳۹۹/۰۸/۲۸- ۱۱:۲۸
فصل جدید مجموعه برنامه اقتصادی «از کجا شروع کنم؟» با محور بیان گام به گام شروع یک کسب و کار موفق از شبکه یک پخش می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمد رضا خوش نیت تهیه کننده مجموعه برنامه اقتصادی «از کجا شروع کنم؟» گفت: در فصل جدید این برنامه که در 100 قسمت تهیه شده است، تعاونی‌ های موفق را در اقصی نقاط کشور به مردم معرفی می‌ کنیم و از صفر تا 100 بایدها و نبایدهای شروع یک کسب و کار را به مخاطبان که اکثرا قشر جوان هستند معرفی می‌ کنیم.
خوش نیت با بیان اینکه در این مجموعه انواع کسب و کارها را از جمله تعاونی تولیدی پوشاک، تعاونی کشاورزی، تعاونی گردشگری، تعاونی ماهیگیری، تعاونی مدرسه، تعاونی کودکان استثنایی و خیلی از مشاغل مختلف معرفی کرده ایم افزود: یکی از نقاط قوت این برنامه، بیان راهکارهای عملی برای شروع و ادامه کسب وکار معرفی شده است و ما در این برنامه از زبان فردی که سال هاست در این کسب و کار مشغول به کار است بیان می‌کنیم اگر می خواهید وارد این کسب و کار وارد شوید، چالش ها کجاست، و راهکارش چیست؟
برنامه «از کجا شروع کنم» که در گروه اقتصاد شبکه یک سیما تهیه شده است به تهیه کنندگی، محمدرضا خوش نیت، روزهای زوج بین ساعت 9 تا 11 به مدت 8 تا 10 دقیقه از شبکه یک سیما پخش می‌ شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما