امروز چهارشنبه  ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

یادی از ایثارگری‌ های بسیجیان در برنامه‌های صداوسیمای مرکز زنجان

مشاهده ۱۰۰
۱۳۹۹/۰۹/۰۱- ۰۸:۰۲
صداوسیمای مرکز زنجان در آستانه هفته بسیج، برنامه‌ های ویژه ای تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، معاونت سیمای زنجان در هفته بسیج با ویژه برنامه «خال استمراری» که در 7 برنامه 25 دقیقه ای تولید شده، یاد و خاطره رشادت‌ ها و ایثارگری‌ های بسیجیان پیشکسوت هشت سال دفاع‌ مقدس را گرامی می دارد. این برنامه در قالب مستند گزارشی روی آنتن می رود.

همچنین برنامه‌ های روتین شبکه اشراق، طبق برنامه ریزی صورت گرفته میزبان اقشار مختلف بسیج خواهند بود.

برنامه زنده «زنجانا سلام» هم در این هفته با دعوت از اقشار مختلف بسیج و انجام مصاحبه و تهیه گزارش فعالیت های بسیج در شهرستان‌ ها با مخاطبان این رسانه استانی همراه خواهد بود. پخش کلام امام و رهبری با موضوع فرهنگ بسیج، حضور شاعران بسیجی در برنامه، معرفی کتب مرتبط با بسیج و مصاحبه با فعالان بسیجی در عرصه‌های کار، تولید و سازندگی از آیتم های مختلف این برنامه به شمار می آیند.

جنگ شبانه  «گجه لر» شبکه اشراق، هم به مناسبت آغاز هفته بسیج به شکل ویژه به مدت یک هفته به این مناسبت می‌ پردازد. گفت و گوی صمیمانه با بسیجیان فعال در حوزه‌ های علمی و فرهنگی، سرودها و وله‌ های مرتبط با فرهنگ بسیج، مصاحبه مردمی، بسیج و رونق تولید و کارکرد بسیج در کنترل همه گیری بیماری کرونا و شکل گیری کمک های مومنانه از آیتم های این برنامه است.

برنامه زنده «خانواده» هم با دعوت از زوج های بسیجی، به تبیین برکات زندگی بسیجی وار در سطح خانواده‌ ها می‌پردازد.

سایر برنامه‌ های زنده و تولیدی سیما هم به فراخور موضوع به دو مناسبت مهم خواهند پرداخت. تامین و پخش سیما هم 5 فیلم بلند سینمایی با موضوع بسیج، سریال «معراجی‌ ها»، مستند سازندگی بسیج، بیانات رهبر معظم انقلاب در قالب برنامه امین امت و پخش سرود و نماهنگ را تقدیم بینندگان شبکه اشراق می‌کند.

معاونت صدای زنجان هم در 10  برنامه 65 دقیقه ای ترکیبی-نمایشی با عنوان «ایثار مکتبی» با تشریح فعالیت های علمی، فرهنگی و جهادی بسیج، بسیج و رونق تولید ملی، گزارش مردمی و اعلام برنامه‌ های هفته بسیج توسط معاونت فرهنگی سپاه با شنوندگان همراه می‌شود.

رادیو زنجان همچنین با ویژه برنامه «مدرسه عشق» ضمن مشارکت سپاه انصار المهدی (عج) به بررسی فلسفه تشکیل نهاد بسیج و برکات آن در تاریخ انقلاب می‌ پردازد و با پخش سایر برنامه‌ های رادیو زنجان مانند «سلام زنجان»، «خانواده»، «جوان»، «دانیشیخ» و نمایش های ویژه (یاشا بسیج)  شنوندگان را همراهی می‌کند.

معاونت اطلاعات و اخبار مرکز هم در قالب تولید و پخش 7 گزارش ویژه خبری، 2 گفت و گوی خبری زنده، پوشش رویدادهای هفته بسیج در تمام نقاط استان، پوشش خبری رزمایش های کمک مومنانه، گزارش ویژه نخبگان بسیجی و اخبار ارسالی به خبرگزاری صدا و سیما، رویدادهای خبری هفته بسیج را منعکس می‌کند.

معاونت فضای مجازی مرکز هم با تولید 30 ویدئو با موضوع بسیج، 5 مورد پوستر، 3 اینفوگرافیک 10 موشن گرافیک و 3 مورد پادکست، در کنار بازنشر برنامه‌ های مرتبط شبکه استانی به استقبال هفته بسیج می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما