امروز پنج شنبه  ۶ آذر ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

هفته بسیج با برنامه های متنوع در صداوسیمای چهارمحال و بختیاری

مشاهده ۵۲
۱۳۹۹/۰۹/۰۱- ۱۰:۰۰
صداوسیمای چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته بسیج ویژه برنامه‌ های متنوعی را در حوزه‌های تولید، تأمین و پخش با رویکرد تبیین دستاوردها، جایگاه و عملکرد بسیج تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای جهان بین به مناسبت هفته بسیج، ویژه برنامه‌هایی را تدارک دیده که تقدیم بینندگان می‌کند.

توجه ویژه به موضوع بسیج در برنامه‌های روتین تلویزیونی از جمله «شب های بام ایران»، «زیر یک سقف» و «روز نو» و همچنین پخش زیرنویس، نماهنگ، وله، کلام رهبری و پخش مستند و تله فیلم های تأمینی از اقدامات و برنامه‌های سیمای جهان بین در این هفته است.

«لشکر مخلص» هم عنوان برنامه ای از تولیدات سیمای جهان بین است که با رویکرد آشنایی با کارکردهای مختلف بسیج در موضوع کرونا و کمک های مؤمنانه و ... روی آنتن می رود. کارشناسی، کلام رهبری، گزارش، نماهنگ، معرفی فعالیت های اقشار مختلف بسیج و گفت و گو با بسیجیان موفق از بخش های برنامه است که به تهیه کنندگی و کارگردانی فرحناز حاتم پوری، این هفته از ساعت 19:15 به مدت30 دقیقه پخش می‌ شود.

در ویژه برنامه تلویزیونی«چشم انداز» سردار اکبری، فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) استان، به تبیین جایگاه و دستاوردهای نهاد مردمی‌ بسیج در بخش های مختلف سازندگی و توسعه و پیشرفت کشور می‌ پردازد. این برنامه را می توانید روز سه شنبه، چهارم آذر به تهیه کنندگی داریوش نیک بخت، پس از اذان مغرب به مدت 60 دقیقه بشنوید.

برنامه‌های روتین رادیو جهان بین نیز در این هفته، به موضوع بسیج، تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی(ره) و دستاوردها و خدمات آن در کشور اختصاص دارد.

برنامه‌ «صبح و زندگی» با رویکرد معرفی برنامه‌ های هفته بسیج در هر روز، معرفی دستاوردهای بسیج و بسیجیان موفق و تأثیرگذار در عرصه رونق و جهش تولید، شنوندگان را همراهی می‌کند. در برنامه«پیک روز» در هفته بسیج، با فرماندهان نواحی مقاومت بسیج در شهرستان‌های 10گانه استان گفت و گو می‌شود. برنامه رادیویی«مدرسه عشق» مخاطبان را با فعالیت های مخترعین، نخبگان، کارآفرینان، طلاب، ورزشکاران، اساتید، دانش آموزان بسیجی و اردوهای جهادی در مناطق مختلف استان آشنا می‌کند.

همچنین در این هفته ، برنامه‌های«جاده جوانی» با موضوع بسیج و جوانان، «موج زنده رود» با محور انعکاس فعالیت های بسیج و «بنگ آبادی» با رویکرد بسیج سازندگی و اقدامات درخصوص آبادانی روستاها تقدیم شما می‌شود.

از اقدامات معاونت خبر مرکز هم می توان به تولید دو گزارش موضوعی با عناوین نقش بسیج و گروه‌ های جهادی در مقابله با کرونا و تلاش جهادگران بسیجی در کنار مدافعان سلامت، تولید چهار گزارش خبری با محور فعالیت های بسیج در عرصه سازندگی استان و حضور در عرصه‌ های مختلف عمران و آبادانی، پوشش تمامی رویدادهای خبری متناسب با هفته بسیج در مرکز استان و شهرستان‌ های 10 گانه با همکاری خبرنگاران آزاد و... اشاره کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما