امروز چهارشنبه  ۱ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

جاذبه‌ های گیلان و کهگیلویه و بویراحمد در قاب تصویر هیسپان تی وی

مشاهده ۷۶
۱۳۹۹/۰۹/۰۱- ۱۳:۰۴
برنامه «ایران» از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی، به معرفی زیبایی‌ های شهر رشت در استان گیلان و جاذبه‌ های طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «ایران» که در هر قسمت با سفر به نقاطی جذاب از کشورمان، دریچه ای تازه از دیدنی‌ های ایران را به روی مخاطبان باز می‌ کند. بخش نخست با اجرای زهرا خانجانی، بینندگان اسپانیایی زبان خود را به شهر رشت می‌برد تا با زیبایی‌ ها و اماکن دیدنی این شهر از قبیل میدان شهرداری، کتابخانه ملی، خیابان سنگفرش منتهی به سبزه میدان و مجسمه میرزا کوچک خان جنگلی آشنا شوند.
علی چیت‌ سازیان نیز در بخش دوم این برنامه، به معرفی جاذبه‌ های طبیعی در استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد پرداخت و مخاطبان هیسپان تی وی را مسافر دریاچه مورزرد در یاسوج می‌کند.
همچنین در این برنامه نگاهی به جاذبه‌های گردشگری این استان همانند تنگ کبوتری و تنگ مهریان که با طبیعت بکر و چشم‌نواز خود، گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می‌کند، خواهد شد.
برنامه «ایران» به تهیه‌ کنندگی محمدعلی قاسمی روزهای یکشنبه، ساعت 3 بامداد روی آنتن هیسپان تی وی می ‎رود و در همان روز ساعات 5:30، 10 و 15 بازپخش می ‎شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما