امروز پنج شنبه  ۹ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

فعالیت های خیرخواهانه در کشور به نقل از «ما ایرانی‌ها»

مشاهده ۱۱۳
۱۳۹۹/۰۹/۰۲- ۱۵:۱۴
برنامه «ما ایرانی» امشب یکشنبه دوم آذر، میزبان فعال محیط زیست و جهادگر و مشاور آموزشی دانش آموزان منطقه محروم می‌شود تا روایت فعالیت های خیرخواهانه خود را برای مخاطبان تبیین کنند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «ما ایرانی» امشب یکشنبه دوم آذر، میزبان نازنین حیدری فعال محیط زیست و مریم جعفری جهادگر و مشاور آموزشی دانش آموزان محروم می‌شود تا روایت فعالیت های خیرخواهانه خود را برای مخاطبان تبیین کنند.
نازنین حیدری فعال محیط زیست، در این برنامه به تبیین تصمیم خود به زندگی در شمال کشور با وجود مخالفت ها و نگرانی‌های خانواده و نحوه شروع فعالیت خود برای حفظ محیط زیست با جمع آوری زباله‌ها و مراقبت از طبیعت  برای داشتن محیط زندگی سالم تر می‌پردازد.
وی همچنین مشکلات و سختی‌های خود را در مواجهه با دیدگاه منفی افراد جامعه به عنوان “زباله جمع کن" روایت می‌کند.
مهمان بعدی «ما ایرانی‌ها» مریم جعفری دبیر رسمی آموزش و پرورش و جهادگر و مشاور آموزشی دانش آموزان محروم و کم برخوردار  در بنیاد خیریه خرد در شهرستان ابرکوه است که حتی در شرایط بحرانی جسمی هم دست از فعالیت آموزشی خود برنداشت.
جعفری یک روز بعد از انجام عمل جراحی، در حالی که بر روی تخت بیمارستان بود، از روی احساس مسئولیت، در شرایط نامساعد جسمی، انجام وظیفه آموزشی را ترک نکرد و تصویر او در فضای مجازی جهانی شد. به گفته او آموزش در هیچ شرایطی تعطیل بردار نیست.
برنامه ترکیبی «ما ایرانی‌ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که یکشنبه، سه شنبه ، پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۲ از شبکه پنج  سیما پخش می‌شود.
مخاطبان برنامه پیام های خود را درباره موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۵ مطرح می‌کنند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما