امروز يك شنبه  ۵ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

درخشش «نامه ای از دمشق» در جشنواره فیلم مقامت

مشاهده ۱۲۰
۱۳۹۹/۰۹/۰۴- ۰۸:۲۶
مستند«نامه ای از دمشق» کاری از سیمای مرکز سمنان به عنوان بهترین «فیلم به معنای مطلق» و برگزیده برگزیدگان شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مستند«نامه ای از دمشق» تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم را در بخش «فیلم به معنای مطلق» شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به خود اختصاص داد.

در مرحله نخست شانزدهمین دوره این رویداد سینمایی، که همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار شده بود، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند کوتاه در بخش جشنواره‌ جشنواره‌ ها، هم به عباس ایمانیان، تهیه‌کننده فیلم مستند کوتاه «نامه‌ای از دمشق» اهدا شده بود.

تندیس«فیلم به معنای مطلق» جشنواره فیلم مقاومت، به فیلمی اهدا می‌ شود که علاوه برهم‌ خوانی فرم و محتوا، از بیشترین نسبت بهره‌ وری به اقتصاد و اثرگذاری بر مخاطب برخوردار باشد.

مستند«نامه ای از دمشق» به تهیه کنندگی عباس ایمانیان و کارگردانی مهدی ابراهیم خانی، روایت عاشقانه ای از زندگی شهید عباس دانشگر از شهدای جوان مدافع حرم استان سمنان است.

گفتنی است شانزدهمین جشنواره بین‌ المللی فیلم مقاومت در بخش‌ های «مدافعان سلامت»، «جشنواره جشنواره‌ ها» و انتخاب استانیِ بخش «فیلمسازان بسیجی» و « نشان رسول» به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما