امروز سه شنبه  ۳۰ دی ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

آغاز «وارش» در آی‌ فیلم

مشاهده ۳۴۲
۱۳۹۹/۰۹/۰۵- ۱۴:۱۱
بازپخش سریال تلویزیونی «وارش» از شنبه ۸ آذر در آی‌ فیلم فارسی آغاز می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مجموعه تلویزیونی «کیمیا» روز جمعه ۷ آذر ماه به پایان می‌ رسد و سریال «وارش» از شنبه جایگزین آن می‌ شود.
«وارش» سریالی تاریخی-درام-عاشقانه ایرانی به کارگردانی احمد کاوری است که اولین بار در سال ۱۳۹۸ از شبکه سه پخش شد.
ماجرای این سریال که اقتباسی از رمان مطرح «مهاجران» هاوارد فاست بوده، از این قرار است: یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می‌ رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی‌ داند ماهیگیریِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به دریا می‌ زند و مقابل تراب می‌ ایستد. وارش بیوه جواد که سال‌ ها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می‌ بندد و به تراب جواب رد می‌  دهد. تراب نقشه‌ای می‌چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقی که هیچ‌کس انتظارش را نمی‌ کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم‌ها را به هم پیوند می‌ زند.
علیرضا کمالی، الهام طهوری، بهنام تشکر، علیرضا جلالی تبار، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، امیررضا دلاوری، داریوش کاردان، شهرام قائدی، رحیم نوروزی، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، سهیلا رضوی، حدیثه تهرانی، نیلوفر شهیدی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، نسرین بابایی، افشین سنگ چاپ و ... در این سریال ایفای نقش کرده‌ اند.
این سریال قرار است هر شب بجز پنجشنبه‌ ها ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه آی‌ فیلم برود و تکرار آن نیز در ساعات ۶ و ۱۴ روز بعد پخش می‌ شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما