امروز سه شنبه  ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

بررسی طرح مجلس برای عبور از تحریم‌ ها به نقل از «جهان آرا»

مشاهده ۱۴۵
۱۳۹۹/۰۹/۱۷- ۱۵:۲۵
برنامه تلویزیونی «جهان آرا» با موضوع بررسی طرح مجلس شورای اسلامی‌ برای عبور از تحریم‌ ها، امشب دوشنبه هفدهم آذر از شبکه افق پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ترور دانشمند برجسته ایرانی شهید محسن فخری‌ زاده، نمایندگان مجلس شورای اسلامی را بر آن داشت که با تصویب طرحی مانع از تکرار چنین فجایعی شوند چه اینکه بازرسی‌ های مداوم و گفت‌ و گوی بازرسان آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی‌ با دانشمندان ایرانی، به عقیده بسیاری زمینه‌ ساز شناسایی آن‌ها توسط سرویس‌های اطلاعاتی غربی است. بر این اساس مجلس شورای اسلامی طرحی را به تصویب رساند که بر این اساس و بعد از مهلتی دو ماهه به کشورهای غربی، چنانچه تحریم‌هایی که قرار بود بر اساس برجام برداشته شوند، همچنان باقی بمانند، ایران اجرای پروتکل الحاقی را متوقف می‌کند.
بررسی این طرح که با عنوان عبور از تحریم‌ها شناخته می‌ شود، موضوع برنامه امشب «جهان آرا» خواهد بود.
علیرضا زاکانی نماینده مردم قم در خانه ملت و بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، مهمانان برنامه امشب هستند.
در بخشی دیگر از برنامه به فعالیت های زنده یاد علی‌اصغر زارعی نماینده سابق مردم تهران و جانشین سابق پدافند غیرعامل پرداخته می‌ شود. او از فرماندهان سپاه و از مؤسسان مرکز جنگ الکترونیک سپاه بود که بعد از جراحی سر و بستری شدن در بیمارستان دعوت حق را لبیک گفت.
«جهان‌ آر» با اجرای امیرحسین ثابتی، دوشنبه شب‌ ها ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه افق سیما پخش می‌ شود. تکرار این برنامه ساعت ۱۴:۳۰ روز بعد روی آنتن می‌ رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما