امروز يك شنبه  ۲۸ دی ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

پاسداشت روز پرستار در شبکه نمایش

مشاهده ۸۷
۱۳۹۹/۰۹/۲۸- ۱۰:۱۲
شبکه نمایش این هقته با فرا رسیدن«روز پرستار» ژانر منتخب هفتگی خود را به پخش فیلم هایی با مضمون پرستاری اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این شبکه یکشنبه ۳۰ آذر ماه در آخرین شب از فصل پاییز و شب یلدا از ساعت ۱۳ تا یک بامداد با فیلم های خاطره انگیزی چون «شهر موش ها» در ساعت ۱۳ ، «شیدا» در ساعت ۱۹، «نقطه آغاز» در ساعت ۲۱، «خواستگاری» در ساعت ۲۳ و «عشق پردردسر» در ساعت ۱ بامداد، در کنار بینندگان خود، سفره شب چله را می‌گستراند.
فیلم های ایرانی شبکه نمایش نیز از شنبه ۲۹ آذر تا جمعه ۵ دی که در ساعت ۱۳ پخش می‌شوند «به وقت صفر»، «شهر موش ها»، «کودک شاعر»، «نامه ای به ناشر محترم»، «رسم مانده»، «پازل» و «عیالوار» هستند.
ژانر منتخب، این هفته هم به پخش فیلم هایی از سینمای ایران با موضوعات مربوط به پرستاران اختصاص دارد که از شنبه ۲۹ آذر ماه تا جمعه ۵ دی ماه در ساعت ۱۹ با عناوین «سرزمین خورشید»، «شیدا»، «پرستار»، «نجات یافتگان»، «روزهای زندگی»، «امروز» و «طلا و مس» پخش خواهند شد.
بخش صحنه گران این هفته شبکه نمایش هم به مرور آثار و فیلم های جان تراولتا، بازیگر برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب اختصاص دارد که عناوین این آثار که این هفته به ترتیب در ساعت ۲۱ پخش می‌ شوند «گروگانگیری در پلهام»، «نقطه آغاز»، «زندگی روی خط»، «شهر دیوانه»، «اره ماهی»، «گاتی» و «تغییر چهره» هستند.
فیلم های جذاب ساعت ۲۳ این شبکه «سرزمین ماه»، «خواستگاری»، «کد یک قاتل»، «سلطان کمدی»، «ایستگاه فضایی - سالیوت ۷»، «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها» و «بتمن آغاز می‌کند» هستند.
فیلم های کلاسیک این هفته به ترتیب «جاده تنباکو»، «توتو علیه چهارنفر»، «عشق پردردسر»، «کاراگاهان خصوصی»، «تبانی»، «انتخاب اسلحه» و «دست کثیف استعمار» هستند که مخاطبان می توانند در ساعت ۱ بامداد به تماشای آن‌ها بنشینند.
فیلم سینمایی «پس لرزه» محصول چین هم به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله، جمعه ۵ دی، ساعت ۱۵ از این شبکه پخش می‌ شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما