امروز چهارشنبه  ۱ بهمن ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

تدارک صداوسیمای آذربایجان غربی برای شهادت زهرای اطهر(س)

مشاهده ۶۲
۱۳۹۹/۱۰/۲۴- ۱۱:۳۸
صداوسیمای مرکز آذربایجان غربی به مناسبت شهادت ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا(س) برنامه‌ هایی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه«گونش دن بیرپای» با هدف تبیین و تکریم شخصیت  دخت نبی مکرم اسلام، 26 و 27 دی ساعت 17، به تهیه کنندگی محمدعلی عبدالی و در روز شهادت ساعت 10 صبح، به تهیه کنندگی رضا خاک مردانی و ساعت 17 به تهیه کنندگی زهرا محمدی، به صورت زنده از رادیو چی چست پخش می‌شود.

بررسی ابعاد مختلف شخصیت بانوی دو عالم با حضور کارشناسان مذهبی، گزارش، مداحی و مرثیه سرایی، ارتباط با مشهد مقدس و قم و ... از بخش های این برنامه است.

سیمای مرکز آذربایجان غربی هم در سالروز شهادت حضرت فاطمه(س)، ویژه برنامه«رسم عاشقی» را به تهیه کنندگی حری رضایی از ساعت 8:30 به مدت 60 دقیقه، به صورت زنده روی آنتن می‌برد.

این برنامه با حضور کارشناسان، به بررسی ابعاد شخصیتی آن حضرت از دیدگاه اندیشمندان اسلامی، جایگاه فردی و اجتماعی، نقش ایشان در دفاع از حریم ولایت و امامت و بررسی سبک زندگی حضرت فاطمه(س) به عنوان الگویی کامل برای جامعه امروزی می‌پردازد.

همچنین برنامه‌های زنده«ائویمیز» ، «اذان نغمه سی» و «الدوز» در روزهای 27 و 27 دی به موضوع شهادت بانوی دو عالم اختصاص دارد.

طراحی صفحه ویژه شهادت در وب ‌سایت مرکز آذربایجان غربی، انتشار عکس نوشت و پوستر، بازتولید نماهنگ و مداحی‌ های ویژه شهادت، باز تولید سخنرانی‌ های کوتاه، اطلاع رسانی مراسم ها و بارگزاری آنها در سایت مرکز، آپارات ، سروش و اینستاگرام برای این ایام در دستور کار معاونت فضای مجازی مرکز قرار دارد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما