امروز جمعه  ۸ اسفند ۱۳۹۹

نسخه آزمایشی

ضرورت توسعه همکاری‌ های امور بین الملل صداوسیما با دانشگاه ادیان و مذاهب

مشاهده ۹۰
۱۳۹۹/۱۰/۲۶- ۱۵:۳۲
در دیدار مشاور رئیس سازمان و مدیرکل امور بین‌الملل صداوسیما با رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب، بر توسعه همکاری ها تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر فهیم دانش، مشاور رئیس سازمان و مدیرکل امور بین‌الملل صداوسیما و هیئت همراه، 24 دی با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب، با حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب دیدار و گفت‌ و گو کرد. دکتر فهیم دانش در این دیدار گفت: حضور در سازمان‌ های بین‌ المللی و تبادل برنامه و برنامه‌ های مشترک از جمله وظایف این معاونت است. ما در این زمینه‌ ها برای همکاری با دانشگاه ادیان و مذاهب آماده هستیم.

مدیرکل امور بین‌الملل صداوسیما افزود: ما می‌ توانیم دانشگاه شما را که یک برند بین‌ المللی و انحصاری است، معرفی و امکان برگزاری دوره‌های بین‌المللی در دانشگاه ادیان و مذاهب را فراهم کنیم. ساخت برنامه‌ ها در موضوعات مرتبط و نشر آن در رسانه‌ های جهانی می‌ تواند از برنامه‌ های مشترک باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابوالحسن نواب، رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب نیز در این دیدار گفت: دانشگاه ادیان و مذاهب دارای دانشکده رسانه است و تعداد قابل توجهی دانشجوی ایرانی و خارجی در رشته مدیریت رسانه در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. سرفصل‌های نود درصد رشته‌های دایر در دانشگاه ادیان و مذاهب، از طرف خود دانشگاه ادیان و مذاهب تدوین شده است. لذا در سراسر کشور، به عنوان دانشگاهی منحصر به فرد مطرح هستیم. وی افزود: ما برای آغاز و گسترش همکاری‌های خود با صداوسیما پیشنهادهایی داریم. با توجه به این‌ که تعداد قابل توجهی دانشجو در رشته مدیریت رسانه در دانشگاه ادیان و مذاهب تحصیل می‌کنند، مایل هستیم امکان بازدید و آشنایی با فعالیت‌ های صداوسیما به عنوان بزرگ‌ ترین مرکز رسانه‌ای کشور برای دانشجویان ما فراهم شود.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب ادامه داد: تمایل داریم سواد رسانه‌ای دانشجویان خود و دانشجویان دانشکده صداوسیما افزایش یابد، لذا آماده برگزاری دوره‌ های مشترک هستیم. می‌ توانیم این دوره‌ها را در دانشکده صداوسیما و با استفاده از بهترین و برجسته‌ ترین استادان حوزه رسانه در سراسر کشور برگزار کنیم.

در ادامه این دیدار، میهمانان با حجت‌ الاسلام والمسلمین دکتر سید محمدرضا نواب، سرپرست دانشکده رسانه و ارتباطات، حجت‌ الاسلام والمسلمین دکتر علی‌رضا ایمانی، رئیس دفتر همکاری‌ های علمی و بین‌المللی دانشگاه و جمعی دیگر از دست‌ اندرکاران دانشکده رسانه به بحث، رایزنی و تبادل نظر در حوزه‌های مشترک پرداختند. دو هیئت در این جلسه بر امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دو مرکز تأکید کردند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما